Кубок Стенлі: Лос-Анджелес починає з перемоги у фінальній серії з Нью-Джерсі

31 травня 2012, 07:45
0
10
Кінгс виходять вперед

У першому фінальному матчі Кубка Стенлі Лос-Анджелес переграв в овертаймі Нью-Джерсі - 2:1 ОТ (1:0, 0:1, 0:0,1:0).

Рахунок у зустрічі, що відбувалася в Нью-Джерсі, відкрив кидком в дотик нападаючий Лос-Анджелеса Колін Фрейзер, якому викотив шайбу з-за воріт Джордан Нолан.

Кидок на п'ятачок російського легіонера Антона Волченкова в результаті рикошету від захисника дозволив дияволам відновити рівновагу в рахунку.

Переможний же гол на 9-й хвилині овертайму забив словенський форвард королів Анже Копітар, якого сам на сам з Бродо вивів точним пасом Вільямс.

Востаннє королі грали у фіналі Кубка Стенлі у сезоні 1992/93 років. Тоді каліфорнійці також виграли першу зустріч у Монреаля, однак потім поступилися чотири рази.

Наступна гра серії до чотирьох перемог відбудеться також у Нью-Джерсі 2 червня.

За матеріалами: Евроспорт