Старт КХЛ. Динамо Москва обіграло омський Авангард

4 вересня 2012, 20:45
0
8
Динамо знову обіграло Авангард

Московське Динамо в серії булітів здобуло перемогу над омським Авангардом в стартовому матчі п'ятого сезону Континентальної хокейної ліги, завоювавши Кубок Локомотива.

Основний час зустрічі, яка відбулася у вівторок на арені Мегаспорт в Москві, завершилося з рахунком 2:2 (0:1, 1:0, 1:1).

Першими забили гості: на 8-й хвилині відзначився нападник Антон Кур'янов, який став автором першої шайби у новому сезоні чемпіонату КХЛ.

Господарі змогли відігратися на 37-й хвилині завдяки точному кидку форварда Дениса Кокарьова. На 49-й хвилині зусиллями нападника Михайла Анісіна динамівці вперше в матчі вийшли вперед.

Але вже на 54-й хвилині гравці Авангарда змогли відновити рівновагу в матчі: шайбу закинув форвард Томаш Заборський. У серії булітів точнішими виявилися хокеїсти Динамо, у складі яких відзначився Ріхард Гюнге і Олексій Цвєтков.

Донецький ХК Донбас стартує у КХЛ 6 вересня в Братиславі матчем проти Слована.