Хокей: Ветерани СРСР обіграли Канаду у першому матчі ювілейної серії

5 вересня 2012, 19:15
0
40

Команда ветеранів радянського хокею виявилася сильнішою за канадців у грі, присвяченій ювілею Суперсерії-1972 і Кубка Канади-1987.

Зустріч, що відбулася у середу в Льодовому палаці Санкт-Петербурга, проходила у форматі трьох періодів по 15 хвилин і завершилася з рахунком 7:5 (3:1, 1:2, 3:2) на користь господарів.

На початку матчу росіяни володіли перевагою, але рахунок вдалося відкрити канадцям - Кліфф Ронінг реалізував булліт. Потім росіянам тричі підряд вдалося засмутити воротаря суперника, і піти на першу перерву з перевагою у дві шайби - дубль оформив Андрій Коваленко, а ще одну шайбу закинув Віталій Прохоров.

На початку другого ігрового періоду канадцям вдалося зрівняти рахунок, але Валерій Каменський, реалізувавши штрафний кидок, повернув перевагу господарям льоду.

На старті третього періоду Олександр Могильний знову довів перевагу ветеранів збірної СРСР до двох шайб. Віталій Прохоров менш ніж через дві хвилини реалізував черговий булліт, і росіяни повели у три шайби.

За шість з половиною хвилин до кінця матчу Марк Мессьє відіграв одну шайбу, а менш ніж за три хвилини до фінальної сирени гостям вдалося скоротити відставання до мінімуму. За хвилину до закінчення гри канадці замінили воротаря шостим польовим гравцем, і Павло Буре поставив крапку в матчі, відправивши шайбу до порожніх воріт - 7:5.

У п’ятницю, 7 вересня, в першу річницю трагічної загибелі в авіакатастрофі ХК Локомотив матч ветеранів СРСР - Канада пройде на Арені-2000 у Ярославлі.

А завершиться серія у Канаді зустрічами 30 вересня в Торонто і 2 жовтня у Квебеку.

Раніше The Great One Уейн Гретцькі розповів, чому російські гравці навчили усю NHL.