0
16
Українці не довго вели в рахунку

Шанси нашої "молодіжки" виграти домашній турнір значно ускладнилися.

Збірна України (U20) програла матч другого туру світової першості в дивізіоні I групи В Італії - 1:3 і тепер їй буде складно підвищитися в класі.
Українця відмінно провели дебют зустрічі, вигравши перший період після шайби Максима Мартишка.
На початку другого періоду італійці активізувалися, провівши кілька небезпечних атак на ворота Шевчука. У ці хвилини воротар української збірної зіграв впевнено, але натиск у кінцівці другого періоду все ж приніс успіх італійцям, коли чи не всією п'ятіркою синьо-білі заштовхали шайбу у ворота суперників, бурхливо відсвяткувавши взяття воріт.
Складні хвилини довелося пережити підопічним Олександра Годинюка на початку третьої двадцятихвилинки, ще важче стало після видалення Всеволода Толстушка, втім, в меншості українці зіграли зібрано і вкрай уважно.
Можливо, синьо-жовті й розраховували на контратаки, але притиснувшись до воріт, пропустили. Павлу з близької відстані добив шайбу у ворота. А потім ще пропустили у порожні ворота...

Італія - Україна - 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
Шайби: 0:1. Мартишко (Куцевич) - 14:28, 1:1. Боргі (Саллманн) - 39:03, 2:1. Павлу (Марчетті) - 51:12, 3:1. Трівелатто - 59:37
Результати дня: Казахстан - Хорватія - 5:0, Великобританія - Польща - 2:6.
Становище в групі: Казахстан - 6 (2), Польща - 6 (2), Італія - 3 (2), Україна - 2 (2), Великобританія - 1 (2), Хорватія - 0 (2).