КХЛ. Донбас починає новий рік з перемоги над ризьким Динамо

6 січня 2013, 22:25
0
12
Донбас перемагає ризьке Динамо

У неділю, 6 січня, команда хокейного клубу Донбас здобула впевнену перемогу у виїзному матчі з ризьким Динамо.

Невисокий стартовий темп гри не сприяв багатству гольових моментів, але й їх відсутністю глядачі матчу засмучені не були. При гарячій підтримці трибун рижани виглядали дещо гостріше, до моменту поки Жиру не відкрив рахунок у матчі. У наступній же зміні спрацювала зв'язка Кочетков-Варламов. Перший зробив сольний прохід і віддав відмінну передачу на п'ятак, звідки другий відправив шайбу у вже порожні ворота суперників. Період логічно котився до перерви коли Вацлав недорого поперечною передачею влучив у суперника, від якого шайба відправилася в сітку воріт Телльквіста. На перший антракт донеччани відправилися ведучи в рахунку.

Натиск рижан з першими хвилинами другого періоду виглядав логічним, але він був не настільки наполегливим, щоб привести до зміни рахунку. Трохи підколола команди бійка Подхрадськи і Даугавіньша. Після цього підопічні Юліуса Шупера перехопили ініціативу, а закріпив перевагу донеччан у рахунку Євген Дадонов, який виконав чудовий сольний прохід, обіграв опонента один в один і відправив шайбу воротареві Динамо точно між щитки.

Заключна двадцятихвилинка була для хокеїстів латвійського клубу останнім шансом врятувати гру, але численні загрози воротам Донбасу відводив Ян Лацо. А коли не міг врятувати словацький воротар, то за справу вже взялася поперечина воріт, що відбила кидок Жиру, який зарано порахував, що шайба перетнула лінію воріт. Тим не менше, донеччани не сиділи на місці й усе-таки змогли збільшити розрив у рахунку і позбавити себе від неприємної кінцівки. Якщо після того як Робітайл вміло підставив ключку під кидок Кашпаров каучуковий диск поцілив точно в голкіпера рижан, а від неминучого гола після пострілу Понікаровського за динамівців зіграла штанга, то жирну крапку в матчі поставив все той же Понікаровський, майже за три хвилини до кінця матчу відправив шайбу в порожні ворота.

6 січня 2013. Рига, Латвія. Арена Рига, 5880 глядачів

Динамо (Рига) - Донбас (Донецьк) - 1:4 (1:2, 0:1, 0:1)

Шайби: 1:0. Жиру (Даугавіньш, Цібульскіс) - 07:37, 1:1. Варламов (Кочетков, Коларж) - 08:12, 1:2. Недорого (Кііскінен) - 19:21, 1:3. Дадонов (Перетягін) - 28:09, 1:4. Понікаровський (Віртанен, Коларж) - 57:12-п. Ст.

Динамо: Телльквіст. Редліхс-Галвіньш, Карсумс-Джонсон-Індрашіс, Порейс-Карлі. Букартс-Джеріньш-Мейа, Цібульскіс-Рекіс, Жиру-Щехура-Даугавіньш, Івананс-Бічевскіс-Карсумс. Біезайс

Донбас: Лацо. Перетягін-Коларж, Понікаровський-Віртанен-Федотенко. Вілсон-Подхрадскі, Дадонов-недорого-Кііскінен. Бартуліс-Терещенко, Кашпар-Робітайл-Петтерссон. Тарасов-Сільницька, Кочетков-Доніка-Варламов

За матеріалами:  hcdonbass.com