8 січня 2013, 20:32
0
33

У вівторок, 8 січня, ХК Донбас на виїзді поступився московському Спартаку.

Перервавши неприємну серію, коли підопічні Юліуса Шуплера 14 матчів підряд пропускали першими, донетчани змогли відкрити рахунок у поєдинку зі Спартаком, але все таки поступилися московській команді.

Донецькі гравці з’явилися у незвичному складі. Першу ланку склали Дадонов-Недорость-Кіїскінен, а четверте – Васильєв, Віртанен і Тарасов. І якщо Васильєв відкрив рахунок поєдинкам за Донбас у КХЛ, то останній і зовсім дебютував у КХЛ. Дві чисельні переваги дончанами залишилися не реалізованими, а два прекрасні моменти для взяття воріт були створені у рівних складах. Сергій Варламов не зміг кинути точно під щаблину, коли Лашак знаходився у кутку воріт, а трохи пізніше вихід два в одного не використали Дадонов і Недорость. Спартак був близький до успіху, маючи чисельну перевагу після видалення Туомаса Кіїскінена, але воротар донецьких Ян Лацо зіграв надійно.

Донбас мав деяку перевагу і в другому періоді, регулярно наїжджаючи на ворота Яна Лашака. Новобранець, що дебютував у складі Спартака, зіграв дуже надійно, але на 24-ій хвилині виявився безсилий після наїзду Сергія Терещенка. Захисник ХК Донбас прийняв участь у голевій комбінації, яку завершував Вацлав Недорость. Так чеський нападаючий вперше відзначився у ролі капітана донецької команди. Надалі у гостей було ще кілька шансів збільшити відрив від суперника, але у завершальній стадії атак підопічним Юліуса Шуплера не вистачало звичайної холоднокровності.

По ходу завершальної третини матчу усе для донецької команди складалося вдало, але жахлива помилка Яна Лацо дозволила москвичам зрівняти рахунок. На куражі "спартаківці" змогли вийти вперед, через п’ять хвилин закинувши другу шайбу. Наприкінці поєдинку тренерський штаб нашого клубу пішов ва-банк, замінивши воротаря на шостого польового гравця, але за півхвилини до кінця поєдинку Олег Петров відправив шайбу до незахищених воріт Донбасу.

Спартак (Москва) - Донбас (Донецьк) - 3:1 (0:0, 0:1, 3:0)

Шайби: 0:1. Недорость (Терещенко, Кіїскінен) - 23:34, 1:1. Ніконцов - 52:16, 2:1. Радівоєвич (Юньков, Шефер) - 57:38, 3:1. Петров (Бодров, Бушуєв) - 59:31-п.в.

Спартак: Лашак. Щитов-Шефер, Радівоєвич-Юньков-Козлов, Бодров-Обшут, Ружичка-Бушуєв-Бодров, Мамкін-Моррісон, Ніконцев-Губін-Суглобов, Романовський-Желдаков, Анкудінов-Воронін-Михайлов

Донбас: Лацо. Вілсон-Подхрадський, Дадонов-Недорость-Кіїскінен, Бартуліс-Терещенко, Кашпар-Робітайл-Петтерссон, Коларж-Перетягін, Кочетков-Доніка-Варламов, Тарасов-Віртанен-Васильєв, Сильницький