18 січня 2013, 22:35
0
14
Донбас розгромив Атлант

У п'ятницю, 18 січня, ХК Донбас на своєму майданчику завдав поразки одному з конкурентів за місце у плей-оф.

Слідом за Торпедо до Донецька завітав ще один конкурент ХК Донбас на місце в плей-оф - підмосковний Атлант. Гості, не втративши шанси на потрапляння до вісімки, не приховували бажання відібрати очки у донеччан, у свою чергу господарі майданчика після втрати балів у матчі з нижньогородянами, розлучатися з "кровними" бажанням не горіли, звідси і настрій з яким вийшли на гру хокеїсти Донбасу . Його на другій хвилині зустрічі підтвердив Ренді Робітайл, який закинув прем'єрну шайбу у складі донеччан. До слова, це був не єдиний дебют. У рамці воріт Донбасу вперше з'явився Кріс Холт, а Дмитро Кагарлицький відзначився першим балом у залік бомбардирів ліги.

КХЛ: Турнірна таблиця - Донбас на межі потрапляння у плей-оф

Друга хвилина чергової двадцятихвилинки знову принесла донеччанам успіх. Сергій Варламов точною передачею кинув у прорив Дениса Кочеткова, який випередив захисника гостей і віч-на-віч переграв воротаря Атланта Галімова. Проте надалі підопічним Юліуса Шуплера довелося докласти чимало зусиль для того, щоб не дозволити суперникові "розмочити" рахунок. Після вилучень Бартуліса і Недороста донеччанам довелося 11 секунд відбиватися утрьох, відігравши в сумі майже чотири хвилини в нерівних складах.

ХК Донбас вперше в історії українського хокею виграв європейський кубок

Шістнадцяти секунд не вистачило донеччанам у третьому періоді для того, щоб знову вписатися у другу хвилину. Знову спрацювала зв'язка Варламов-Кочетков з тією лише різницею, що тепер Денис асистував Сергію. Шанси для того, щоб змінити рахунок на табло були в обох команд. У донеччан могли відзначитися Кагарлицький і Коларж. Довелося попрацювати і Крісу Холту, який свій донецький дебют відзначив 60-ма хвилинами "засухи".

Донбас (Донецьк) - Атлант (Московська область) - 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Шайби: 1:0. Робітайл (Кагарлицький, Кашпар) - 01:10, 2:0. Кочетков (Варламов) - 21:54, 3:0. Варламов (Кочетков) - 42:16

Донбас: Холт. Вілсон-Подхрадскі, Дадонов-Недорост-Кіїскінен. Терещенко-Бартуліс, Кагарлицький-Робітайл-Кашпар. Перетягін-Коларж, Кочетков-Віртанен-Варламов. Никифоров-Доніка-Петтерссон.

Атлант: Галімов. Батиршін-Рукавишников, Кольцов-Каблуков-Глухів. Осипов-Дибленко, Майоров-Енгквіст-Шевченко. Озоліньш-Вишневський, Крикунов-Точицький-Міхнов. Фрегрен-Космачов, Шмельов-Ігнатушкін-Яшин.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net:КХЛ. Донбас всуху розгромив підмосковний Атлант.

За матеріалами: ХК Донбас