8
Донбас програв Локомотиву

Вдруге в поточному сезоні ХК Донбас поступився Локомотиву всього однією шайбою.

Вперше за два роки очного знайомства клубів, Локомотив завітав у Донецьк. У ВХЛ, як відомо, команди зіграли лише на майданчику "залізничників". Перший же з двох поєдинків поточного сезону, згідно з календарем, також припав на Ярославль.

Глядачі, які заповнили вщерть трибуни Арени Дружба, вже в першому періоді побачили п'ять закинутих шайб. Донеччани відкрили рахунок на першій хвилині поєдинку після наполегливих дій Вацлава Недороста, проте Апальков і Флад вже до сьомої хвилини вивели гостей вперед. Зусиллями Сергія Варламова і Дениса Кочеткова паритет було відновлено, але друге вилучення у складі Донбасу знову обернулося неприємностями. Локомотив реалізував два з двох чисельних переваг, при цьому в одному з епізодів за донеччан зіграла стійка воріт. Останні 30 секунд гостям довелося оборонятися вчотирьох, але до першої перерви рахунок не змінився.

Півтори хвилини "залишку" більшості донеччанами використані не були, втім і "залізничники", маючи на гравця більше, діяли вже не настільки вдало, як у першій двадцятихвилинці.
Ближче до екватора періоду Ренді Робітайл вдалося зрівняти рахунок, а через кілька хвилин Сергій Варламов зблизька влучив у штангу і, здавалося, черговий гол у ворота гостей назріває. Однак прикра помилка в обороні дозволила Локомотиву відправитися на чергову перерву, ведучи в рахунку.

У кінцівці третього періоду донеччани двічі отримували шанс виправити рахунок на табло, але гра в більшості у підопічних Юліуса Шуплера зовсім не задалася.
У підсумку, вдруге в поточному сезоні ХК Донбас поступився Локомотиву всього однією шайбою.

20.01.2013 м. Донецьк, Арена Дружба.
4010 глядачів

Донбас (Донецьк) - Локомотив (Ярославль) - 3:4 (2:3, 1:1, 0:0)

Шайби: 1:0. Недорост (Дадонов, Кіїскінен) - 00:47, 1:1. Апальков (Калюжний, Флад) - 5:47-бол., 1:2. Кручинін (Плотніков) - 06:36, 2:2. Кочетков (Подхрадські, Варламов) - 07:10, 2:3. Кронвалл (Апальков) - 14:02-бол., 3:3. Робітайл (Кашпар, Кагарлицький) - 29:26, 3:4. Плотніков (Аверін) - 38:31

Донбас: Холт. Вілсон-Подхрадскі, Дадонов-Недорост-Кіїскінен. Терещенко-Бартуліс, Кагарлицький-Робітайл-Кашпар. Перетягін-Коларж, Кочетков-Віртанен-Варламов. Никифоров-Доніка-Петтерссон

Локомотив: Санфорд. Кронвалл-Флад, Черніков-Петров-Редліхс. Пашнин-Яковлєв, Хагман-Апальков-Калюжний. Вишневський-Аміров, Плотніков-Аверін-Кручинін. Трунов-Картал-Соложухін. Людучин