КХЛ. Донбас починає виїзну серію з поразки

24 січня 2013, 20:40
0
10

У четвер, 24 січня, ХК Донбас не зміг набрати очки у першому поєдинку завершальної виїзної серії регулярного чемпіонату КХЛ.

Не дивлячись на турнірне положення Витязь із стартових хвилин матчу не виглядав невмотивованим, хоча і пропустив першим. Донетчани чітко реалізували чисельну перевагу: після кидка Петера Подхрадськи шайбу у ворота добив Туомас Кіїскінен. Проте вже через чотири хвилини господарі майданчика вдало використали момент зміни п’ятірок у суперників і Подзиньш після хорошого проходу Хеннесі, точно кинув у кут воріт. Кріс Холт, у відсутність вільного огляду, зреагувати не зміг. Вже на 10-ій хвилині за фол проти Донікі достроково відправився у роздягальню Данило Марков, але гра в нерівних складах ні цього разу, ні до сирени на першу перерву, жодній з команд успіху не принесла.

Другий період був затьмарений важкою травмою Сергія Леснухіна, який покинув майданчик на носилках. Стався інцидент в ігровій ситуації і усі чотири судді порушення з боку гравця Донбасу не зафіксували, хоча цей момент помітно нервував гравців Витязя. Втім, до відкритої "ворожнечі" справа не дійшла, а емоції вилилися у швидкість, що зросла, і у силову боротьбу. Втім, за 20 хвилин ігрового часу другого періоду глядачі забитих шайб так і не побачили.

У завершальній двадцятихвилинці гра продовжилася. Донецькі нагнітали обстановку біля воріт Лісутіна, але голкіпер чехівців грав впевнено. Був у підопічних Юліуса Шуплера шанс вийти вперед після видалення Олексія Бадюкова, проте хокеїсти Витязя вистояли і пішли в атаку. Безглузді помарки в обороні донецького клубу відбилися під кінець поєдинку. На 53-ій хвилині зустрічі Хеннесі після прихованої передачі із-за воріт з п’ятака відправив шайбу до воріт. Наприкінці матчу свої моменти мали Бартуліс і Кагарлицький, але шайба наполегливо не йшла у ворота.

Витязь (Чехов) - Донбас (Донецьк) - 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)

Шайби: 0:1. Кіїскінен (Подхрадський, Недорость) - 04:08-біл., 1:1. Подзіньш (Фейхі) - 08:51, 2:1. Хеннесі (Хафізуллін, Панарін) - 52:56

ЗАзначимо, що в регулярному чемпіонаті Донбасу залишилося провести всього 6 матчів - 3 на виїзді у січні і 3 вдома у лютому.