16
Донбас програв удома ЦСКА

У середу, 13 лютого, Донбас в серії булітів поступився московському ЦСКА.

І все ж, підопічні Юліуса Шуплера змогли додати в турнірні залік лише один бал.

Донецький матч Донбасу і ЦСКА за напруженням нічим не поступався московському, з тією лише різницею, що закинутих шайб у першому періоді глядачі так і не побачили. Єдине видалення, яке підопічні Юліуса Шуплера стоїчно відіграли, успіху гостям не принесло. Втім, Ростислав Станя та Ян Лацо часу на перепочинок мали мінімум, зберігши ворота в перші двадцять хвилин поєдинку "сухими".

Не змінився малюнок гри і після першої перерви.
Шанси на успіх мали як господарі майданчика, так і гості. Однак вразити ворота суперника вдалося лише москвичам. Гол Прохоркіна лише накрутив темп гри, але донеччанам по-давньому не вистачало точного завершального кидка. Не вдалося підопічним Юліуса Шуплера використовувати і чисельну перевагу, яка випала на останню і першу хвилину другого і третього періоду.

Точний і дуже потрібний кидок таки вийшов у Петтері Віртанена.
Фінн скористався чудовою передачею Дмитра Кагарлицького собі за спину і відправив шайбу в дальній кут воріт ЦСКА. До фінальної сирени рахунок не змінився, а в овертаймі почалися "гойдалки" аж до моменту, коли Ігор Радулов не завдав удару Дмитру Кагарлицькому, за що був покараний малий штрафом і вилученням до кінця зустрічі. У останні 24 секунди гості змогли вберегти свої ворота від неприємностей. У серії булітів все вирішив точний кидок Олександра Радулова...

Донбас (Донецьк) - ЦСКА (Москва) - 1:2 (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 0:1)
Шайби: 0:1. Прохоркін (Моня, Рилов) - 26:48, 1:1. Віртанен (Кагарлицький) - 54:56, 1:2. А. Радулов - 65:00 р.б.

Зазначимо, що в регулярному чемпіонаті Донбасу залишилося провести всього 2 матчі - вдома в лютому.