Україна стартувала на чемпіонаті світу з хокею з розгрому Румунії

14 квітня 2013, 20:59
0
19
Україна розгромила Румунію

У першому ж матчі ударно стартувала збірна України на чемпіонаті світу групи В другого дивізіону в Донецьку.

Як пророкував напередодні старту турніру головний тренер синьо-жовтих Олександр Куликов, звітний матч дійсно і близько не був схожий на поєдинок, який команди зіграли в грудні (3:0), от тільки не румуни постали іншою командою, а українці.

Повністю перекидали суперника в першій 20-хвилинці (17:2), господарі майданчика змогли лише раз добитися успіху, але сумнівів у тому, що "везіння" гостей рано чи пізно закінчиться, абсолютно не було. Після першої перерви сітка воріт за спиною румунського воротаря вже тріщала по швах. Заміна стража воріт гостям не допомогла, Україна продовжувала збільшувати перевагу в рахунку, забезпечивши собі перед другим ігровим днем ​​проміжне перше місце в групі.

Україна - Румунія - 8:1 (1:0, 5:0, 2:1)

Шайби: 1:0. Тимченко (Побєдоносцев, Люткевич) 2:53-бол., 2:0. Гніденко (Петранговський) - 23:37, 3:0. Міхнов (Бондарєв, Алексюк) - 25:16, 4:0. Благой - 26:12, 5:0. Побєдоносцев (Тимченко, Шафаренко) - 33:01, 6:0. Квітченко (Варламов) - 35:57, 6:1. Писаренко - 40:32, 7:1. Матерухін (Шафаренко, Тимченко) - 43:29, 8:1. Благой (Полоницький) - 50:46.

Україна: Напненко. Побєдоносцев-Люткевич, Шафаренко-Тимченко-Матерухін. Полоницький-Петрухно, Варламов-Квітченко-Благой. Рябенко-Алексюк, Міхнов-Торяник-Бондарєв. Борисенко. Німенко-Петранговський-Гніденко. Захаров

Нагадаємо, що в інших поєдинках дня Нідерланди обіграли Естонію з рахунком 5:4, а Польща розгромила Литву з рахунком 5:0.

Свій наступний матч наша збірна зіграє завтра з командою Естонії. Початок трансляції на каналі "Хокей" - о 20:45.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Україна стартувала на чемпіонаті світу з хокею з жорстокого розгрому Румунії

За матеріалами: ХК Донбас