Хокей. Росія зазнала найбільшої поразки на чемпіонатах світу в історії

16 травня 2013, 16:38
0
37

Сьогоднішня невдача збірної Росії у поєдинку проти США увійшла в історію.

Поразка від команди США з рахунком 3:8 у чвертьфіналі ЧС-2013 стала для збірної Росії найбільшою за її новітню історію виступів на світових першостях.

Спорт-Экспресс  наводить й інші розгромні поразки збірної Росії і СРСР. 10 квітня 1974 року на чемпіонаті світу в Фінляндії збірна СРСР, очолювана Всеволодом Бобровим, у першому колі програла ЧССР 2:7. У воротах у тій грі стояв Владислав Третьяк, а невдача в матчі не завадила команді завоювати золоті медалі.

21 березня 1975 року на турнірі Приз Известий у виїзній зустрічі в Празі збірна СРСР поступилася Чехословаччині з рахунком 3:9. Також на Призі Известий з рахунком 3:8 радянські хокеїсти програли 18 грудня 1977 року в Москві - перший турнір під керівництвом Віктора Тихонова ознаменувався для "Червоної машини" важкою поразкою від Чехословаччини.

Найбільшої поразки в сучасній історії збірна Росії зазнала 20 грудня 1997 року. На Кубку Балтики в Москві підопічні Бориса Михайлова програли Чехії - 1:7. Варто відзначити, що у складі переможців виступали 12 майбутніх чемпіонів Олімпіади в Нагано, а всі вісім шайб були закинуті у другому періоді. А 25 лютого 2010 року в олімпійському Ванкувері в 1/4 фіналу росіяни програли Канаді з рахунком 3:7.