Фінал NHL. Бостон перемагає в овертаймі і зрівнює рахунок у серії

0
67
Getty images

У ніч на неділю, 16 червня, відбулася друга гра фінальної серії NHL.

Незважаючи на поразку в першій грі, на другий матч Бостон вийшов без змін у складі. Хортон зумів сповна відновитися після травми плеча, а Крюг, який припустився помилки, що призвела до голу, поки зберігає довіру тренера. Втім, все це гостям у першому періоді не допомогло.

Яструби домінували, а у Брюінз за весь час можна згадати хіба що кидок Ягра і шанс Певерлі. Хокеїсти Чикаго не пускали суперника в свою зону, швидко проходили середину і вміло комбінували біля воріт Раска. Туукка зробив кілька сейвів на старті зустрічі, потім добре відіграв під час меншості, однак навал господарів завершився логічним голом Шарпа. Поки гравці вибиралися із звалища на п'ятаку Бостона, форвард отримав шайбу і відправив її в сітку, а тренеру Брюінз залишалося тільки обурюватися тим, що Хандзус, можливо, порушував правила на Расці.

Майже відразу Яструби могли забити вдруге, і це той же Крюг грубо помилився у середній зоні, але Ведмеді насилу відвели загрозу, порадівши тому, що пропустили лише раз на два десятки кидків. Другу 20-хвилинку Бостон почав з гри у більшості, і нехай гості не забили, але, схоже, набули впевненості і не дозволяли противнику того, що відбувалося на старті поєдинку. Чикаго вже не вдавалося так небезпечно наступати, хоча шайба була переважно у господарів.

В одній з пауз тренер Бостона сказав, мовляв, потрібно просто розслабитися і чекати свого шансу, адже команда поступається тільки в один гол. Так і вийшло. Спокійний хід зустрічі дозволив Ведмедям здивувати суперника, коли Пайлле, обігравши Ледда, красиво виїхав на п'ятак, але не пробив, проте до шайби першим встиг Келлі, який і зрівняв рахунок. Наприкінці Яструби отримали більшість, але трохи не пропустили, бо Марчанд втік на ворота Кроуфорда і в боротьбі з Сібрук пробив у штангу.

Заключний відрізок основного часу пройшов з перевагою Бостона. Хороші шанси мали Марчанд, Крейчі і Сайденберг, але Кроуфорд відбив всі спроби суперників. Одним з найкращих у складі Брюінз був Ягр, який роздавав хороші передачі, не забувавши відпрацьовувати в обороні і просто був лідером свого колективу. Втім, все це не врятувало Бостон і його супротивника від чергового овертайму, який міг завершитися дуже швидко. Вже на другій хвилині потужний кидок Ягра прийняла на себе поперечина.

У цілому, Ведмеді виглядали набагато сильніше, і якби не Кроуфорд, гості могли виграти набагато раніше. Корі потягнув складні кидки Марчанда і Хортона, давши тим самим шанс партнерам, які ледь не виграли. Рідкісні контратаки господарів все ж завершилися небезпечними ударами Шарпа та Шоу, а й Раск не спав. А завершилося все завдяки третій ланці Брюінз і обрізанню Яструбів в своїй зоні. З передачі Сегіна хороший і точний кидок вдався Пайлле, що і дозволило Бостону перемогти. Думається, нічия в серії після двох матчів є більш ніж справедливим результатом.

Чикаго - Бостон 1:2 (у першому овертаймі) (1:0, 0:1, 0:0, 0:1)

Шайби: 11:22 Шарп - 9 (Кейн, Хандзус) - 1:0, 34:58 Келлі - 1 (Пайлле) - 1:1, у першому овертаймі Пайлле - 3 (Сегін, Макквейд) - 1:2

Воротарі: Кроуфорд - Раск

Кидки: 34 (19 +4 +5 +6) - 28 (4 +8 +8 +8)

Три зірки: Пайлле (Б), Раск (Б), Шарп (Ч)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Фінал NHL. Бостон перемагає в овертаймі і зрівнює рахунок у серії