NHL. Чикаго завойовує Кубок Стенлі

25 червня 2013, 06:20
0
70

У ніч на вівторок, 26 червня, Чикаго на виїзді переграв Бостон і став чемпіоном NHL. Найкраща команда регулярного сезону стає найкращою і в плей-оф.

Цілком очевидно, що серія мала великі шанси дістатися до сьомого матчу, проте, як виявилося, "яструби" були проти. На радість обох команд, Бержерон і Тейвз зуміли вийти на шостий поєдинок і суперники діяли в найкращих складах. У першому періоді Ведмеді грали з неймовірним настроєм, і гостям пощастило, що все завершилося лише одним голом. Поступово збільшуючи тиск, Брюїнз на тривалий час затискали противника в зоні, що допомогло відзначитися третій ланці.

NHL. Чикаго б'є Бостон в п'ятому матчі фіналу

Трійка Пайлле, Келлі і Сегіна взагалі була однією з кращих, а гол з чудового асиста Сегіна забив Кріс Келлі. До перерви господарі двічі зіграли в більшості, однак Яструби дивом відбилися. Варто похвалити уважного Кроуфорда, але в одному з моментів Чикаго пощастило, бо Крейчі з передачі Марчанда дивом не влучив у порожній кут.

Друга 20-хвилинка почалася для Брюїнз з потрапляння Крейчі у поперечину і вилучення Шоу, проте замість свого гола господарі пропустили. Хара забарився в центрі майданчика, чим скористався Розживал, який зробив зручну передачу на хід Тейвзу. Джонатан під кутом вискочив на Раска і одночасно з поверненням Шоу точно пробив кіперу між щитків.

Майже відразу ж Ведмеді отримали ще одну більшість, не реалізували її і дозволили опоненту поступово відсунути гру від своїх воріт. Бостону ще пощастило, що Яструби не закинули під час своєї чисельної переваги, хоча шанси були хороші. Відзначимо і пошкодження Ягра, якого в другому ланці довелося підміняти Сегіну. Правда, на заключний період Яромир все ж повернувся.

У третьому відрізку поєдинку Ведмеді виглядали трохи більш наполегливо. Від самого початку вони частіше затримувалися в зоні "яструбів", залишаючи їм в основному контратаки. Втім, деякі з них цілком могли завершитися голом, особливо після підключень Кіта і Сібрука, але Раск за допомогою партнерів зумів втримати свої ворота. Що стосується Брюїнз, то їх тиск призвів до невеликої помилки Кроуфорда, якому не вдалося викинути шайбу, що дозволило Крейчі за воріт все ж видати передачу на Лучича. Мілан не без зусиль, але переправив снаряд за лінію.

Хвилин за п'ять до кінця Чикаго отримує більшість, проте використати цей шанс не вдалося. Цікаво, що під час більшості тренер Чикаго взяв тайм-аут, щоб лідери не йшли з льоду, але зусиль Тейвза і Кейна не вистачило. І коли вже думалося, що Бостон утримає перемогу, капітан Яструбів хорошою передачею допомагає Біккеллу зрівняти рахунок. 2:2 за півтори хвилин до кінця. Черговий овертайм? Ні!

У наступній же атаці шайба після дальнього кидка Одуї і рикошета від Фроліка потрапляє в штангу і відскакує на п'ятак! Раск і захисник не встигають її винести, а от Болланд тут як тут - 3:2 за Чикаго! У "ведмедів" залишається близько хвилини, але навіть вихід шостого польового не допоміг господарям відігратися.

Дуже дивна кінцівка зустрічі, але, мабуть, будь-який результат цієї серії був би закономірним. Рівні команди продемонстрували чудовий хокей і красиво завершили складний сезон.

Бостон - Чикаго 2:3 (1:0, 0:1, 1:2)

Шайби: 7:19 Келлі - 2 (Сегін, Пайлле) - 1:0, 24:24 Тейвз - 3 (Розживал) - 1:1, 52:11 Лучич - 7 (Крейчі) - 2:1, 58:44 Біккелл - 9 (Тейвз, Кіт) - 2:2, 59:01 Болланд - 3 (Фролік, Одуя) - 2:3

Воротарі: Раск - Кроуфорд

Кидки: 25 (12 +6 +7) - 31 (6 +9 +16)

Три зірки: Лучич (Б), Кіт (Ч), Сегін (Б)

Чикаго виграє серію 4:2

За матеріалами: iSport.ua