Донбас програв у фіналі Кубка губернатора

16 серпня 2013, 22:35
0
36
Донбас не зміг виграти фінал Кубка Губернатора

Хокейний клуб Донбас зайняв друге підсумкове місце на передсезонному турнірі в Нижньому Новгороді, поступившись за рахунком у фіналі нижегородським "автозаводцям"

Перед своїм глядачем і керівництвом області "автозаводці" прогнозовано горіли бажанням виграти домашній турнір і з перших хвилин матчу шукали шанс біля воріт Яна Лацо. У свою чергу, підопічні Андрія Назарова не відсиджувалися в обороні і використали кожну можливість потривожити воротаря Торпедо. Період вийшов бойовим, але безгольовим. Втім, по одному стовідсотковому моменту у суперників все ж було, але в одному епізоді шайба так і не перетнула лінію воріт Донбасу, що підтвердила перегляд моменту, а в другому суддя зупинив гру, не дозволив Якуцене відправити шайбу у сітку воріт господарів. Секундою раніше вона попала в маску Гелашвілі після найпотужнішого кидка і ненадовго вивела стражу воріт з ладу. У подібній ситуації арбітр був цілком правий.

Після першої перерви команди включили підвищену швидкість і кількість небезпечних моментів помітно зросла. Без оглядки на власні ворота торпедівцям діяти не вдавалося, а часом, дбати про безпеку свого останнього рубежу підопічним Петеріса Скудри доводилося всерйоз. Як не хотілося глядачам, забитих шайб вони знову не побачили, втім, уболівальники в "Нагорному" цілком були задоволені і тим, що їхня команда не пропустила.

Це трапилося на початку третього періоду після кистьового кидка Лукаша Кашпарова. Краснослободцев незабаром вирівняв шанси, а в кінці періоду "автозаводцям" представилася повернувся до Донецька. Зірковий хокеїст підписав контракт із Донбасом зіграти вп'ятьох проти трьох донеччан. У цій ситуації господарі майданчика виявилися сильнішими. Незабаром, Галузін збільшив відрив своєї команди, а шайбу донеччан судді не зарахували. На цьому турнір для четвірки учасників завершився. Донеччани - другі, а Ян Лацо визнаний найкращим воротарем турніру.

Торпедо - Донбас - 3:1 (0:0, 0:0, 3:1)

Шайби: 0:1. Кашпар (Бєлухін) - 41:45, 1:1. Краснослободцев (Брент) - 44:52, 2:1. Брент (Іммонен) - 56:20-5х3, 3:1. Галузін - 58:30.

Торпедо: 30.Гелашвілі, 44.Макаров - 11.Хієтанен, 8.Вольський - 67.Брент - 16.Паршін, 57.Бернацький - 72.Лукін, 33.Краснослободцев - 26.Іммонен - ​​83.Кулаков, 4.Григор'єв - 35.Зеленко, 10.Галузін - 27.Счастлівий - 24.Потапов, 14.Сентюрін - 18.Ігнатушкін - 36.Кулемін, 55.Белохвостіков.

Донбас: 50.Лацо, 27.Коларж - 77.Пігановіч, 19.Кіїскінен - ​​15.Віртанен - ​​92.Лайне, 5.Уїлсон - 37.Подхрадські, 63.Дадонов - 34.Бєлухін - 28.Якуценя, 7.Бартуліс - 51.Разін, 11.Кагарліцький - 44.Варламов - 22.Кашпар, 4.Сільницький - 43.Салмела, 23.Квітченко - 93.Шалімов - 24.Благой, 12.Матоушек, 89.Петрухно.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Донбас програв у фіналі Кубка губернатора.

За матеріалами: hcdonbass.com