Збірна України програла Франції, втративши перевагу в три шайби

25 серпня 2013, 19:40
0
53
Україна знову програла Франції

У другому контрольному поєдинку зі збірною Франції з хокею Україна знову поступилася в серії буллітів, розтративши по ходу матчу перевагу в три шайби.

Стартові хвилини матчу французи залишили за собою, але вже до середини двадцятихвилинки підопічним Андрія Назарова вдалося вирівняти гру й заволодіти ініціативою. Це вилилося в закинуту на 8-й хвилині шайбу, яку у сітку воріт гостей відправив Роман Благой. Українці забили й вдруге, але після перегляду ігрового моменту суддя матчу відмінив взяття воріт, мотивувавши своє рішення порушенням правил з боку атакуючих, а саме, гру високо піднятою ключкою.

За порушення правил на останній секунді першого періоду гості поплатилися вже в другій двадцятихвилинці, коли Роман Благой після дальнього кидка Юрія Сільницького, підправив шайбу у ворота. Через півтори хвилини Павло Борисенко довів перевагу українців до значної. Однак набравши запас міцності, синьо-жовті дещо розслабилися, за що негайно були покарані. Клейр та Гутьєррес скоротили відставання до мінімуму.

Третій період видався насиченими на події. Спочатку підопічним Андрія Назарова довелося витримати серйозний тиск французів, після чого синьо-жовті могли неодноразово відзначитися самі. Мінімальна перевага трималася до останніх секунд матчу, протягом яких гості, замінивши воротаря на польового гравця, як днем ​​раніше, змогли зрівняти рахунок. А післяматчеві кидки краще знову виконували французи.

Україна - Франція - 3:4 Б (1:0, 2:2, 0:1, ... 0:1)

Шайби: 1:0. Благий (Торяник) - 7:13, 2:0. Благий (Сильницький) - 20:28-біл., 3:0. Борисенко П. (Горище) - 21:55, 3:1. Клейр (Серье) - 25:49, 3:2. Гутьєррес - 32:41, 3:3. Дьюдефавель (Жаніль) - 5х4, Хендерссон - переможний булліт

Україна: 1.Селіверстов. 5.Разін - 8.Сільніцький, 24.Благой - 27.Белухін - 18.Торянік, 7.Кугут - 14.Победоносцев, 21.Касянчук - 12.Варламов - 23.Квітченко, 26.Петрухно - 15.Алексюк, 17. Морозов - 25.Шалімов - 9.Німенко, 10.Борисенко Р. - 22.Скрипець, 13.Борисенко П. - 4.Захаров - 11.Чердак.

Франція: 30.Фукерель. 5.Бааззі - 47.Шакіашвілі, 26.Серье - 25.Рітц - 12.Клейру, 14.Дьюдефавель - 55.Жаніль, 71.Гуттіг - 22.Хендерсон - 57.Альбер, 91.Дюссо - 90.Муазо, 8. Гутьєррес - 19.Ламперье - 11.Габоре, 38.Руссе - 17.Кара, 54.Террье - 74.Тілле - 81.Рек

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Збірна України програла Франції, втративши перевагу в три шайби

За матеріалами: hcdonbass.com