Донбас починає домашній турнір з перемоги над Нєфтєхіміком

26 серпня 2013, 20:55
0
49

У другому матчі першого ігрового дня Відкритого Кубка Донбасу хокейний клуб Донбас вирвав перемогу у нижньокамського Нєфтєхіміка, відігравшись із двох пропущених шайб.

Нєфтєхімік активніше вкотився у гру, чим змусив оборону донеччан і воротаря солідно попрацювати. На жаль, зберегти останній рубіж у недоторканності в ці хвилини господарям майданчика не вдалося. Після цього малюнок гри змінився, але атаки підопічних Андрія Назарова до першої перерви мети не досягли.

У другому періоді господарі майданчика перехопили ініціативу, змусивши суперника помилятися, але жодну із двох чисельних переваг червоно-чорні реалізувати не змогли. Втім, у повних складах Євгену Бєлухіну після сольного проходу Максима Квітченка, скоротити відставання все-таки вдалося. Свої ворота у другій двадцятихвилинці, незважаючи на всі зусилля суперників, воротар Донбасу Ян Лацо міцно замкнув на замок. Третій період став переломним у грі. Донеччанам вистачило сил на те, щоб збільшити темп і поліпшити точність "останнього" кидка, аби зрівняти рахунок у матчі і вийти вперед. У підсумку, Євген Бєлухін та Ренді Робітайл принесли Донбасу першу перемогу на турнірі.

• Донбас програв у фіналі Кубка Губернатора

• Донбас - Нафтохімік - 3:2 (0:2, 1:0, 1:0)

Шайби: 0:1. Цибак (Зайнулліна, Міловзоров) - 5:26, 0:2. Толпеко (Бєлов, Анісін) - 26:44, 1:2. Бєлухін (Квітченко, Благой) - 32:58, 2:2. Робітайл (Кагарлицький, Подхрадскі) - 52:16-5х3, 3:2. Робітайл (Якуценя) - 57:34

Донбас: 50.Лацо. 5.Уїлсон - 37.Подхрадскі, 63.Дадонов - 25.Таратухін - 28.Якуценя, 77.Піганович - 27.Коларж, 11.Кагарлицький - 16.Робітайл - 92.Лайне, 7.Бартуліс - 43.Салмела, 24. Благой - 34.Бєлухін - 23.Квітченко, 4.Сільніцький - 89.Петрухно, 19.Німенко - 93.Шалімов - 14.Морозов, 12.Матоушек.

Нєфтєхімік: 60.Судніцін. 83.Шулаков - 52.Гроть, 25.Зайнуллін - 8.Цібак - 70.Міловзоров, 12.Космачев - 5.Березін, 92.Радивоевич - 71.Полігалов - 59.Демагін, 44.Бєлов - 24.Щитов, 22. Анісін - 17.Куліков - 7.Толпеко, 18.Мнацян - 19.Бєляков, 88.Альшевський Я. - 15.Хохряков - 99.Альшевський С.