Донбас вперше виграв Відкритий кубок Донбасу

31 серпня 2013, 19:50
0
58
Донбас виграв домашній турнір

Обігравши " адміралів" з Владивостока в останньому матчі передсезонного турніру в Донецьку, ХК Донбас вперше став переможцем Відкритого кубка Донбасу.

Донбас - Адмірал - 3:2 (1:0 , 1:1 , 1:1)

Шайби: 1:0. Робітайл - 1:23 - бул., 1:1. Лісін ( Угаров ) - 22:27 -біл., 2:1. Бєлухін (Якуценя) - 26:25, 3:1. Лайне (Піганович) - 40:21-біл., 3:2. Другов ( Бортніков , Леснухін) - 57:06

Донбас: 50.Лацо. 77.Пігановіч - 27.Коларж, 92.Лайне - 25.Таратухін - 10.Петтерссон, 5.Уілсон - 37.Подхрадскі, 63.Дадонов - 34.Белухін - 28.Якуценя, 7.Бартуліс - 51.Разін, 11.Кагарліцкій - 16.Робітайл - 24.Благой, 4.Сільніцкій - 89.Петрухно, 23.Квітченко - 44.Варламов - 93.Шалімов.

Адмірал: 40.Лундстрем. 41.Антропов - 6.Осіпов , 18.Угаров - 15.Нікітенко - 7.Лісін , 9.Тернавський - 35.Полещук , 10.Бергфорс - 46.Шютц - 17.Первушин , 8.Земченок - 5.Костромітін, 26. Леснухін - 28.Другов - 21.Бортніков , 25.Шіафотдінов - 49.Перрі , 22.Барбашев - 42.Кузнєцов - 14.Соколов.

Виходячи з турнірного становища команд перед останнім матчем турніру , донеччан влаштовувала тільки перемога, і через півтори хвилини від початку зустрічі Ренді Робітайл відкрив рахунок. Причому, зробив це канадець, чітко виконавши штрафний кидок. Два поспіль вилучення у складі господарів майданчика дещо погасили наступальний порив підопічних Андрія Назарова, але, не дозволивши реалізувати чисельну перевагу гостям, гравці ХК Донбас самі тричі не змогли отримати вигоду з гри з перевагою в одного польового гравця.

Більшість було реалізовано, але гостями, які після видалення Геннадія Разіна зусиллями Лісіна зрівняли рахунок. Втім, рівність була недовгою. Всього хвилину двадцять секунд по тому, Євген Бєлухін з близької відстані відправив другу шайбу у ворота Лундстрема . Третя шайба влетіла у ворота команди з Владивостока, коли донеччани грали вп'ятьох проти чотирьох, але вона стала результатом сильних індивідуальних дій Тєєму Лайне, який, позбувшись опіки, кистьовим кидком відправив шайбу під поперечину. Донбас поступово збільшував тиск на ворота опонента, але пропустив атаку з боку гостей, які скоротили відставання до мінімуму, повернувши інтригу кінцівці поєдинку. Змінивши воротаря на шостого польового за 33 секунди до кінця третього періоду, гравці Адмірала пішли на штурм воріт донеччан, але зрівняти рахунок так і не змогли.

У підсумку, головна команда хокейного клубу Донбас вперше стала переможцем Відкритого кубка Донбасу, а її наставник - Андрій Назаров виграв трофей другий рік поспіль.