6 вересня 2013, 22:30
0
23
Донбас стартує з перемоги

У п'ятницю , 6 вересня, в першому матчі нового сезону КХЛ ХК Донбас обіграв братиславський Слован.

Донбас (Донецьк) - Слован (Братислава) - 4:2 (1:0, 1:1, 2:1)

Шайби: 1:0. Кашпар (Кагарлицький, Пігановіч) - 2:55, 2:0. Бєлухін (Уїлсон) - 21:08, 2:1. Дані (Микуш) - 34:52, 2:2. Бартовіч  Сігалет, Кутлак) - 44:41, 3:2. Якуценя (Пігановіч) - 51:08 -біл., 4:2. Коларж - 58:06 - 4х6 у порожні ворота

Донбас: 50.Лацо. 77.Пігановіч - 27.Коларж, 92.Лайне - 15.Віртанен - 10.Петтерсон, 5.Уілсон - 37.Подхрадскі, 63.Дадонов - 34.Белухін - 28.Якуценя, 7.Бартуліс - 51.Разін, 11. Кагарлицький - 16.Робітайл - 22.Кашпар, 24.Благой - 44.Варламов - 93.Шалімов, 4.Сільніцкій.

Слован: 32.Янус. 8.Серсен - 41.Шкоула, 61.Бартовіч - 55.Бліжняк - 19.Міклік, 5.Сігалет - 80.Кутлак, 82.Вондрка - 71.Мікуш Ю. - 51.Нетік, 6.Мойжіш - 3.Штайнох, 90.Гудачек - 85.Олвецкі - 16.Кукумберг, 56.Мігалік - 14.Мраз, 20.Колена - 13.Мікуш Т. - 68.Дан .

Стартовий натиск донеччан був потужним і успішним. Лукаш Кашпар, зайнявши позицію перед воротами суперника, зміг змінити траєкторію польоту шайби прямо перед воротарем Слована, який зреагувати фізично не зміг. Донеччани виглядали потужнішими і частіше вигравали єдиноборства, але не були щасливі в реалізації чисельної переваги, і дві спроби використати "зайвого" залишилися прощеними.

У другому періоді гості змінили тактику, і вилазки до воріт Яна Лацо почастішали. Втім, в перші ж хвилини після перерви Євгену Бєлухіну вдалося проштовхнути шайбу у ворота Януса. Хороший шанс скоротити відставання гравці Слована отримали на екваторі двадцятихвилинки, коли Оскарс Бартуліс і Лукаш Кашпар були відправлені на лаву штрафників. Донеччани вистояли втрьох, але не вберегли свої ворота після атаки одного з найперспективніших гравців Словаччини Марко Дані. Рахунок скоротився, а через подвійне покарання Микуша, яке витягнулося в третій період, користь підопічні Андрія Назарова так і не витягли.

Навпаки, словакам і зовсім вдалося зрівняти рахунок, але навряд домігшись рівноваги Томаш Мікуш, який вже відбував подвійний штраф, знову залишив свою команду в меншості, і саме це видалення виявилося для гостей фатальним. Максим Якуценя реалізував більшість, після чого господарі майданчика вже не дозволили словакам врятувати матч, відстоявши перемогу вчотирьох на останніх секундах зустрічі. Шайба Яна Коларжа у порожні ворота підвела риску поєдинку.

Гравці матчу: Пігановіч - Янус

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Донбас розпочинає сезон КХЛ з перемоги

За матеріалами: ХК Донбас