12 вересня 2013, 21:42
0
17
Донбас поступився ризькому Динамо

ХК Донбас, відкривши рахунок у матчі КХЛ, в підсумку поступився суперникам зі столиці Латвії.

Донбас (Донецьк) - Динамо (Рига) - 2:4 (1:2, 0:1, 1:1)

Шайби: 1:0. Подхрадскі (Дадонов, Якуценя) - 4:47 -біл., 1:1. Хосса (Павлов) - 06:07, 1:2. Вілсон К. (Скворцов) - 7:41, 1:3. Вілсон К. (Павлов) - 32:52 , 2:3. Дадонів (Якуценя, Нєдорост) - 47:52, 2:4. Вілсон - 59:46 - порожні ворота.

Своє повернення на лід після травми нападаючий ХК Донбас Вацлав Недорост зазначив участю в гольовий атаці команди. Після кидка Петера Подхрадскі чех закрив огляд воротареві рижан, хоча, здалося, що і змінив траєкторію польоту шайби. Лідерство донеччан було недовгим. Хосса відкрився на п'ятаку перед воротами Яна Лацо і зрівняв рахунок, а через півтори хвилини ризький Вілсон вивів гостей вперед.

Бажання і наміри донеччан відігратися були очевидними, але завдати останній точний кидок в кожному з епізодів щось заважало. Рижани, прийнявши вичікувальну тактику, намагалися використовувати найменшу можливість зловити підопічних Андрія Назарова в контратаці. Гостям вдалося це зробити на 33-й хвилині, коли Вілсон на самоті втік до воріт Яна Лацо і переграв воротаря ХК Донбас.

Точний кидок Євгена Дадонова в третьому періоді подарував надію на можливість врятувати матч, але нереалізована чисельна перевага і ризик із заміною воротаря на шостого польового гравця згодом, коштували донеччанам четвертої пропущеної у порожні ворота шайби.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Донбас вдруге поспіль програв матч КХЛ

За матеріалами: ХК Донбас