КХЛ: Донбас в овертаймі здолав ярославський Локомотив

16 вересня 2013, 21:35
0
25

У понеділок, 16 вересня, ХК Донбас обіграв у матчі КХЛ на виїзді рязанський Локомотив.

Ведучи в рахунку по ходу зустрічі, підопічні Андрія Назарова в додатковій п'ятихвилинці все ж довели справу до переможного кінця.

Ні занедбаних, ні пропущених шайб, ні вилучень. І якщо перше - момент негативний, то друге і третє, безсумнівно, момент позитивний. Незважаючи на посуху, період вийшов насиченим і багатим на гольові моменти, але воротарі команд у цьому відрізку часу були кращі від атакуючих гравців. Що стосується гри підопічних Андрія Назарова, то найбільш запам'ятався момент, в якому після вдалої комбінації партнерів по п'ятірці Петер Подхрадскі не зміг потрапити в незахищений кут воріт "залізничників" з близької відстані. Втім, цей епізод у донеччан був не єдиним.

Не пішла у нападників , за справу взялися гравці оборони. Після першої перерви пара захисників Бартуліс-Пігановіч організувала дві шайби у ворота "залізничників", причому, капітан гостей і уродженець Ярославля Пігановіч подвоїв перевагу Донбасу, зігравши як справжній форвард. Шкода, але зберегти до кінця другого періоду комфортну перевагу не вдалося. "Старий знайомий" донеччан Данило Апальков, який грав проти Донбасу ще у ВХЛ, скоротив відставання в рахунку.

На початку третього періоду донеччанам довелося серйозними зусиллями стримувати натиск суперників, які квапилися зрівняти рахунок. Вистоявши, підопічні Андрія Назарова завдяки голу Євгена Дадонова знову пішли у відрив, проте до кінця третього періоду "Локомотив" двічі використав чисельну перевагу, зумівши виправити положення.

Зустріч перетекла в овертайм, де в двосічній грі шанси вирвати перемогу мали обидві команди, але все ж більш вдалими виявилися донеччани. Перемогу "червоно-чорним" приніс Геннадій Разін, що змусив капітулювати Санфорда вчетверте.

Локомотив (Ярославль) - Донбас (Донецьк) - 3:4 ОТ (0:0, 1:2, 2:1, 0:1)

Шайби: 0:1 . Бартуліс (Пігановіч) - 32:42, 0:2. Пігановіч (Робітайл, Бартуліс) - 35:04 , 1:2. Апальков (Галімов) - 36:49, 1:3. Дадонов (Коларж) - 52:12, 2:3. Васильєв (Горохов) - 55:48 - 5х3, 3:3. Васильєв (Горохов, Бут) - 57:56 -біл., 3:4. Разін (Дадонов) - 63:49

Локомотив: 1.Санфорд. 41.Васільев - 77.Горохов, 10.Бут - 29.Аверін - 16. Плотніков, 27.Кронвалл - 7.Холес, 24.Улльстрем - 6.Діксон - 19.Редліхс, 5.Вішневський - 44.Яковлев, 22.Черніков - 89.Романцев - 26.Петров, 33.Пашнін - 98.Картаєв, 78.Кручінін - 40.Апальков - 72.Галімов.

Донбас: 49.Лейтон. 5.Вілсон - 37.Подхрадскі. 63.Дадонов - 14.Недорост - 28.Якуценя, 7.Бартуліс - 77.Пігановіч , 92.Лайне - 16.Робітайл - 22.Кашпар, 27.Коларж - 51. Разін, 23.Квітченко - 15.Віртанен - 24.Благой, 93.Шалімов - 34.Белухін - 44.Варламов, 4.Сільніцкій.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: КХЛ: Донбас в овертаймі здолав ярославський Локомотив

За матеріалами: ХК Донбас