22 вересня 2013, 19:25
0
46
Донбас переграв СКА

У неділю, 22 вересня, ХК Донбас завершив виїзну серію перемогою в Санкт-Петербурзі над лідером чемпіонату.

СКА (Санкт - Петербург) - Донбас (Донецьк) - 2:4 (0:2, 1:1, 1:1)

Шайби: 0:1. Якуценя (Дадонов, Уїлсон) - 03:25, 0:2. Робітайл - 18:49, 0:3. Якуценя (Піганович, Недорост) - 28:41 -біл., 1:3. Торесен (Калінін, Червенка) - 32:59 -біл., 2:3. Торесен (Червенка, Мортенссон) - 56:30 - 6х4, 59:59. Дадонов (Подхрадскі) - порожні ворота

СКА: 33.Єжов. 7.Калінін - 52.Семенов, 17.Ковальчук - 87.Шіпачев - 10.Тіхонов, 2.Александров - 73.Чудінов, 41.Торесен, 9.Мортенссон - 70.Червенка, 77.Рясенскій - 58.Юдін, 78. Скачков - 15.Кучерявенко - 40.Кетов, 25.Макаров - 12.Малишев - 23.Понікаровскій, 36.Сігарев

Донбас: 49.Лейтон. 5.Уїлсон - 37.Подхрадскі, 63.Дадонов - 14.Недорост - 28.Якуценя, 7.Бартуліс - 77.Пігановіч, 92.Лайне - 26.Федотенко - 15.Віртанен, 27.Коларж - 51.Разін, 24. Благой - 16.Робітайл - 22.Кашпар, 93.Шалімов - 44.Варламов - 23.Квітченко, 4.Сільніцкій

Перемога в Череповці надала підопічним Андрія Назарова впевненості. З перших секунд поєдинку в Санкт-Петербурзі, незважаючи на вражаючу переможну серію суперників, донеччани вирушили шукати шанси біля воріт Єжова, і, досить несподівано, стали їх отримувати один за одним. У першій же атаці Вацлав Недорост ледь не відкрив рахунок, а через три з половиною хвилини від стартової сирени Максим Якуценя точним кидком вперше запалив червоне світло за воротами опонентів. Чи не відразу Максим Квітченко вийшов один на один з воротарем господарів майданчика, але переграти голкіпера СКА не зміг. Стримавши ж натиск петербуржців, червоно-білі класично використовували швидку контратаку, в якій Ренді Робітайл подвоїв перевагу гостей.

КХЛ: Донбас всуху розгромив Северсталь

Обидві шайби в другій двадцятихвилинці були закинуті в нерівних складах. Спочатку Максим Якуценя довів перевагу донеччан до великої, а пізніше шайбу вдалося реалізувати Торесену, який дещо скоротив відставання "армійців". В кінці періоду донеччанам довелося дуже непросто, але двічі граючи в меншості, підопічні Андрія Назарова вистояли.

Третій період вийшов неймовірно напруженим. СКА за підтримки переповнених трибун, доклав максимум зусиль для того, щоб врятувати матч і навіть до мінімуму скоротив відставання. Проте на останніх секундах донеччанам вдалося використати заміну господарями майданчика воротаря на польового гравця і вчетверте вразити ворота суперників. Таким чином донеччани перервали семиматчеву переможну серію лідера Заходу.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Донбас обіграв найкращу команду КХЛ

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net