КХЛ: Донбас знову не зміг переграти Барис

48
Донбас програв Барису

ХК Донбас знову не зміг відібрати очки у представника Казахстану, повторивши результат минулого сезону.

Донбас (Донецьк) - Барис (Астана) - 2:4 (1:3, 0:1, 1:0)

Шайби: 0:1. Бойд (Ландін, Доус) - 14:58 -бол., 0:2. Поліщук (Спиридонов, Жайлауов) - 16:29, 0:3. Бойд (Боченскі, Лакіза) - 17:34, 1:3. Дадонов (Якуценя, Недорост) - 19:32, 1:4. Спиридонов (Жайлауов) - 38:39, 2:4. Кашпар (Лайне, Пігановіч) - 45:37 -бол.

Слідом за лідером Західної конференції підопічним Андрія Назарова чекав матч з першою на поточний момент командою Сходу. Протягом першої половини стартової двадцятихвилинки, маючи хороші шанси на успіх, відкрити рахунок могла будь-яка з команд-суперників, однак, не використавши чисельну перевагу, донеччани надали суперникам варіант 5 на 3, і гості, ледь у господарів майданчика з'явився четвертий польовий, змогли відправити шайбу у ворота. Протягом трьох наступних хвилин гравці Бариса ще двічі запалювали червоне світло за воротами Донбасу. Лише після цього донеччанам вдалося прийти в себе і, завдяки точному кидку Євгена Дадонова, скоротити відставання в рахунку.

Двічі маючи чисельну перевагу по ходу другого періоду, донеччанам ніяк не вдавалося змінити рахунок на табло. Втім, в одному з епізодів знадобився додатковий перегляд, що затягнувся на три-чотири хвилини. Однак і після нього визначити, чи перетнула шайба лінію воріт, суддям матчу не вдалося. Вона застрягла в амуніції воротаря Бариса Ахонена і знайдена не була. У кінцівці двадцятихвилинки в епізоді після поперечної передачі Вацлава Недороста, нападнику казахів Спиридонову в останню мить вдалося перешкодити Клею Вілсону замкнути дальню штангу. Таким чином нападник гостей почав контратаку на ворота "Донбасу", яку після передачі Жайлауова сам же і завершив

Ще раз скоротити відрив підопічним Андрія Назарова вдалося після розіграшу зайвого. Лукаш Кашпар потужним кидком майже від борту застав фінського голкіпера зненацька, а за дві хвилини до кінця третього періоду господарі майданчика отримали ще одну чисельну перевагу, і після тайм-ауту, замінили воротаря на шостого польового. Однак, відстоявши ворота, гості змогли зберегти і переможний рахунок

Нагадаємо, що минулого року Донбас двічі поступився Барису.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: КХЛ: Донбас знову не зміг переграти Барис

За матеріалами: ХК Донбас