КХЛ: Донбас здобув вольову перемогу над аутсайдером

71
Донбас впорався з Автомобілістом

ХК Донбас здобув третю перемогу поспіль у регулярному чемпіонаті КХЛ.

Донбас (Донецьк) - Автомобіліст (Єкатеринбург) - 4:2 (0:1, 3:1, 1:0)

Шайби: 0:1. Левандовський (Антонов) - 16:14, 1:1. Лайне (Федотенко) - 22:47 -біл., 1:2. Емелеев (Жилін) - 27:03 -біл., 2:2. Подхрадскі - 32:11, 3:2. Варламов (Бєлухін, Кашпар) - 33:01, 4:2. Дадонов (Якуценя, Вілсон) - 40:29

Донбас: 49.Лейтон. 5.Вілсон - 37.Подхрадскі, 63.Дадонов - 14.Недорост - 28.Якуценя. 7.Бартуліс - 77. Пігановіч, 92. Лайне - 26.Федотенко - 22.Кашпар. 27.Коларж - 51. Разін, 24.Благой - 15.Віртанен - 23.Квітченко. 93.Шалімов - 34. Якуценя - 44.Варламов. 4.Сільницький.

Автомобіліст: 21.Коварж. 18.Лепісто - 24. Селуянов, 27.Чернов - 98.Малихін - 9. Лазарев. 2.Гусев - 88.Трямкін, 89.Толузаков - 10.Федоров - 14. Сімаков. 85.Антонов - 55.Жилін, 11.Левандовський - 97.Емєлєєв - 95.Ефімов. 6.Постніков - 49. Рибніцький, 60. Гіматов - 32.Стрельцов В. - 15.Голишев.

Дві поразки поспіль віддалили команду Анатолія Ємеліна від зони плей-офф і в останньому матчі виїзної серії в Донецьку єкатеринбургці вирішили сил не жаліти. Досить успішно діючи в першому періоді проти донеччан біля своїх воріт, гості не забували турбувати Майкла Лейтона і на 17-й хвилині відпрацювали вихід два в одному. З другої спроби Левандовському вдалося проштовхнути шайбу у ворота господарів майданчика. У свою чергу підопічні Андрія Назарова зіграли в атаці досить гостро, але вразити ворота Коваржа не змогли.

Через три хвилини після першої перерви донеччанам вдалося відігратися. Руслан Федотенко зіграв на перехопленні в зоні суперника і вивів на кидок Тєєму Лайне. Однак удача ще раз посміхнулася Автомобілісту, який за чотири секунди до виходу п'ятого польового, зміг реалізувати чисельну перевагу. Втім, цей гол Донбас не збентежив, а сольний прохід Петера Подхрадскі, який завершив його точним кидком під поперечину, зірвав по-справжньому бурхливі оплески. Захист гостей здригнувся, а Сергій Варламов, через 50 секунд після того як рахунок став рівним, вивів господарів майданчика вперед.

На початку третього періоду донеччанам вдалося розвинути успіх і, всупереч очікуванням, спокійно довести матч до переможного кінця. На фінальний штурм сил у гостей вже не залишилося. Не став ризикувати і головний тренер Автомобіліста Анатолій Ємєлін. Воротар єкатеринбургців залишився на своїй посаді до фінальної сирени.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: КХЛ: Донбас здобув вольову перемогу над аутсайдером

За матеріалами: ХК Донбас