Московський Спартак перервав переможну серію Донбасу

8 жовтня 2013, 21:05
0
73
Донбас не зміг обіграти Спартак

ХК Донбас не зміг продовжити переможну серію, поступившись у Москві місцевому Спартаку.

Спартак (Москва) - Донбас (Донецьк) - 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)

Шайби: 1:0. Андерсон (Сергєєв, Шпирко) - 39:20, 2:0. Крутов (Нестеров, Юньков) - 42:41, 2:1. Федотенко (Пігановіч, Лайне) - 58:41 - 6х5 .

Спартак: 35.Гласс. 2.Куінт - 4.Сєргєєв, 11.Шпірко - 70.Ванделль - 16.Андерсон, 6.Васільев - 33.Бодров, 94.Жердев - 15.Нікулін - 88.Нестеров, 44.Кулік - 77.Мегалінський, 60. Крутов - 19.Юньков - 13.Козлов, 97.Неколенко - 23.Мамкін, 8.Осіпенко - 38.Бобров - 17.Воронін.

Донбас: 49.Лейтон. 5.Вілсон - 37.Подхрадскі, 63.Дадонов - 14.Недорост - 28.Якуценя. 7.Бартуліс - 77.Піганович, 92.Лайне - 26.Федотенко - 15.Віртанен. 27.Коларж - 51.Разін, 44.Варламов - 34.Белухін - 22.Кашпар, 24.Благой - 93.Шалімов - 23.Квітченко, 4.Сільницький.

При невисокому темпі гри в першому періоді, реалізація чисельної переваги могла стати головним чинником, який дозволив би командам змінити рахунок на табло. Першими більшість отримали донеччани, але використовувати його не змогли. Спартаківці розіграли "зайвого" не менше гостро, ніж донеччани, але також бажаного не досягли.

Оборона тріумфувала над атакою і в другому періоді, але не в моментах, коли гра йшла в нерівних складах. Налагодити реалізацію більшості командам ніяк не вдавалося, проте саме видалення Петера Подхрадскі побічно допомогло Спартаку відкрити рахунок. Продовжуючи атакувати за інерцією після того як у донеччан на майданчику з'явився п'ятий польовий, червоно-білі змогли відзначитися. Андерсон з другої спроби з п'ятака перед воротами Лейтона відправив шайбу у сітку.

Гравці Донбасу спробували змінити ситуацію в третій двадцятихвилинці, але втрата шайби у центральній зоні обернулася виходом на ворота Крутова, який збільшив перевагу червоно-білих. Донеччани зробили спробу врятувати матч, замінивши воротаря на шостого польового гравця, і зусиллями Руслана Федотенка за півтори хвилини до фінальної сирени скоротили відставання, але на більше часу не вистачило. Таким чином, Спартак перервав чотириматчеву переможну серію підопічних Андрія Назарова, а Донбас, як і рік тому, поступився в Сокольниках.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Московський Спартак перервав переможну серію Донбасу

За матеріалами: hcdonbass.com