Взяття Москви. Донбас здобув вольову перемогу над чемпіоном КХЛ

21 жовтня 2013, 20:58
0
240
Донбас обіграв московське Динамо

У понеділок, 21 жовтня, ХК Донбас в Москві виграв у дворазового та чинного чемпіона Континентальної хокейної ліги.

Динамо (Москва) - Донбас (Донецьк) - 1:2 ( 1:1 , 0:1 , 0:0)

Шайби: 1:0. Карсумс (Цвєтков, Миронов) - 00:54, 1:1. Кашпар (Якуценя) - 19:58 , 1:2. Віртанен ( Федотенко) - 26:33.

З трьох гольових моментів, створених у першому періоді, підопічним Андрія Назарова вдалося реалізувати один, що дало змогу донеччанам зрівняти рахунок у поєдинку. Він почався для гостей не найкращим чином. На кінець першої хвилини зустрічі Карсумс відкрив рахунок в епізоді, який складно назвати гольовим. Однак Майкл Лейтон до відбиття кидка низом виявився не готовий. Ще один непростий момент довелося пережити донеччанам після видалення Петера Подхрадські, коли шайба влучила в каркас воріт. У свою чергу воротах динамівців погрожували Михайло Анісіна і Максим Якуценя, але з цими кидками воротар господарів майданчика впорався. Втім, незважаючи на вдалу гру, втримати свої ворота на замку Єременко не зміг. За дві секунди до закінчення першої двадцятихвилинки Лукаш Кашпар зміг запалити червоне світло за воротами суперників.

У другому періоді донеччанам вдалося змінити малюнок гри і не дозволити суперникові нав'язувати собі невисокий темп і в'язку боротьбу. Це принесло результат, і, в першу чергу, роботи у воротаря Донбасу Майкла Лейтона стало помітно менше. В одному з епізодів Руслан Федотенко зробив все, для того щоб Петтері Віртанен відправив шайбу у вже не захищений кут воріт Динамо.

Після чотирьох хвилин штрафу другої двадцятихвилинки, донеччани продовжували відвідувати лавку штрафників і в третьому періоді, але ці видалення віднімали вже набагато більше сил, адже Динамо вживало відчайдушні спроби піти від поразки.
Не витримали нерви у Ренді Робітайла, за поштовх якого на борт судді динамівця не вилучили. У наступній же своїй зміні канадець зіграв неакуратно і отримав дві хвилини штрафу і ще 10 за висловлення невдоволення. Цей момент і виявився ключовим у матчі. Вистоявши, донеччани не дозволили суперникам забити і вшістьох, здобувши першу перемогу в історії відносин над московським Динамо.

Гравці матчу: Карсумс - Федотенко