КХЛ: Донбас обігрує владивостокський Адмірал

28 жовтня 2013, 21:50
1
334
Донбас переграв Адмірал

У понеділок, 28 жовтня, ХК Донбас забезпечив собі перемогу над Адміралом з Владивостока.

Донбас (Донецьк) - Адмірал (Владивосток) - 2:1 (0:0, 2:1, 0:0)

Шайби: 1:0. Подхрадскі (Варламов) - 23:34, 2:0. Уілсон (Якуценя) - 26:14 -біл., 2:1. Бергфорс (Антропов) - 34:14.

Донбас: 49.Лейтон, 5.Уілсон - 37.Подхрадскі, 92.Лайне - 26.Федотенко - 15.Віртанен, 27.Коларж - 77.Пігановіч, 63.Дадонов - 14.Недорост - 55.Анісін, 7.Бартуліс - 51.Разін, 28.Якуценя - 16.Робітайл - 22.Кашпар, 88.Торянік - 44.Варламов - 95.Морозов, 4.Сільницький.

Адмірал: 35.Іванніков. 74.Тернавський - 6.Осіпов, 18.Угаров - 15.Нікітенко - 7.Лісін, 85.Антропов - 27.Порселанд, 10.Бергфорс - 55.Шютц - 11.Гюнге, 8.Земченок - 47.Полещук, 28. Другов - 87.Грачев - 91.Бортніков, 22.Барбашев - 42.Кузнецов - 14.Соколов.

У Донецьк підопічні Ханну Йортікка прибули з Москви, де з урахуванням зміни часового поясу несподівано для багатьох обіграли місцевий Спартак. У столиці Донбасу гості також не проявили і тіні збентеження перед суперником, кілька разів по ходу першої двадцятихвилинки потурбувавши воротаря донеччан Майкла Лейтона. Ці загрози не носили гольовий характер, але статистику в кінці першого періоду зрівняти дозволили. Донеччани мали відмінний шанс відкрити рахунок після видалення Нікітенка, але точного кидка в ці дві хвилини, як і до кінця періоду, глядачі ЛА Дружба так і не побачили.

Другий період команди провели більш результативно. Донеччанам, в порівнянні з першим періодом (6 кидків), вдалося, практично, подвоїти кількість кидків по воротах Іваннікова. Два з одинадцяти виявилися точними. Цікаво, що в обох випадках відзначилися захисники. Спочатку Петер Подхрадскі потужним кидком відкрив рахунок, а після, гольову комбінацію розіграли Клей Уілсон і Максим Якуценя. Після набросу нападаючого гравець оборони змінив траєкторію польоту шайби, яка опинилася в сітці воріт Адмірала. Ще до сирени на другу перерву представники Далекого Сходу одну шайбу змогли відіграти. Гол у ворота "Донбасу" організувала друга ланка гостей, а завершив атаку Бергфорс.

Фінському спеціалісту вдалося надихнути свою команду на останній відрізок матчу. Багато в чому, завдяки самовідданій грі донеччан в обороні і майстерності Майкла Лейтона, рахунок після штурму гостей залишився незмінним. Відчувши ситуацію Андрій Назаров взяв тайм-аут, після якого малюнок гри змінився і вже Іваннікову довелося демонструвати свої найкращі якості. Останні хвилини поєдинку пройшли біля воріт Амдірала, і, хоча, не принесли успіху господарям майданчика, допомогли уникнути неприємностей біля воріт власних. Навіть замінивши воротаря на шостого польового, гравці Адмірала були ближче до того, щоб пропустити втретє, ніж зрівняти рахунок.

Гравці матчу: Анісін - Бергфорс

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: КХЛ: Донбас обігрує владивостокський Адмірал

За матеріалами: ХК Донбас