КХЛ : Донбас мінімально поступається Магнітогорському Металургу

Sport bigmir,  15 листопада 2013, 22:55
0
279
Донбас поступився Металургу у матчі КХЛ

У п'ятницю , 15 листопада , ХК Донбас не зміг утримати хитку перевагу і з мінімальною різницею в рахунку поступився Магнітогорському Металургу .

Металург (Магнітогорськ) - Донбас (Донецьк) - 2:1 (0:0, 0:1, 2:0)

Шайби: 0:1. Дадонів (Якуценя) - 25:08, 1:1. Мозякин (Заріпов, Коварж) - 46:37, 2:1. Мозякин (Коварж) - 55:35.

Металург Мг: 83.Кошечкін. 9.Антіпін - 48.Бірюков, 10.Мозякін - 43.Коварж - 25.Заріпов, 4.Лі - 52.Терещенко, 85.Гулаш - 67.Казіонов - 13.Шенфельд, 78.Хабаров - 24.Маленькіх, 92. Потєхін - 68.Косов - 23.Тімкін, 11.Метлюк - 87.Ібрагімов, 95.Григоренко - 77.Маліновський - 39.Платонов.

Донбас: 49.Лейтон. 27.Коларж - 77.Пігановіч, 92.Лайне - 24.Белухін - 19.Кііскінен, 5.Уїлсон - 37.Подхрадскі, 63.Дадонов - 26.Федотенко - 28.Якуценя, 7.Бартуліс - 51.Разін, 22. Кашпар - 16.Робітайл - 55.Анісін, 88.Торянік - 44.Варламов - 95.Морозов, 4.Сільницькій.

Високі швидкості, велика кількість гольових моментів, вилучень і відмінна гра голкіперів. У Магнітогорську, на відміну від Челябінська, була зовсім інша за напруженням гра, але результат першого періоду залишився незмінним. Нулі на табло, можливо, були закономірними, але рівність в рахунку цілком справедливо. І Майкл Лейтон, і Василь Кошечкин зіграли на межі концентрації, особливо відзначившись при грі в нерівних складах. До слова, першу двадцятихвилинку донеччани завершували вчотирьох, додавши півтори хвилини "незручності" до початку другого періоду.

Вистоявши черговий раз у неповному складі, донеччани отримали певну психологічну перевагу, та Євген Дадонов, отримавши чудовий пас від Максима Якуцені, втік до воріт Металурга і "розпечатав" Василя Кошечкіна. Чотири хвилини штрафу, які підопічні Андрія Назарова отримали згодом обороняючись ланкам і воротареві Донбасу Майклу Лейтону у величезну кількість витрачених сил, які були докладені не дарма. Штурмувальники ворота гостей магнітогорці так і не змогли завдати забійний кидок.

І все ж, насідати на ворота Донбасу господарі майданчика знайшли свій шанс. Упущений на мить перед своїми воротами Мозякин, зміг кинути точно в дев'ятку, зрівнявши рахунок. Відсунувши гру зі своєї зони, донеччани кілька разів загрожували воротам суперників, але не змогли зіграти настільки гостро, ніж це зробили Коварж і Мозякин, що розіграли другу гольову комбінацію. Останній штурм воріт Металурга, зроблений підопічними Андрія Назарова після зміни воротаря, результату не приніс. З третьої спроби "Магнітка" все-таки змогла здолати Донбас.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: КХЛ: Донбас мінімально поступається Магнітогорському Металургу.
За матеріалами: hcdonbass.com