КХЛ: Донбас втримав виїзну перемогу над Сибирью

Sport bigmir,  8 грудня 2013, 18:25
0
338
Донбас обіграв на виїзді Сибирь

У неділю, 8 грудня, в матчі КХЛ Донбас здобув третю перемогу в чотирьох виїзних матчах.

Сибирь (Новосибірська обл.) - Донбас (Донецьк) - 2:3 (0:3, 2:0, 0:0)

Шайби: 0:1. Подхрадскі (Уїлсон) - 1:12, 0:2. Федотенко - 10:27, 0:3. Робітайл (Кашпар, Коларж) - 11:48, 1:3. Енлунд - 26:20, 2:3. Енлунд (Кугришев) - 36:17-біл.

Сибирь: 33.Гайдученко (Коскінен 11:48-60:00). 27.Белов- 43.Ігнатовіч, 25.Копейкін- 26.Енлунд- 18.Кугришев, 45.Кутузов- 52.Лекомцев, 13.Карамнов- 81.Ігнатушкін- 36.Романов, 24.Плеханов- 92.Ожіганов, 8. Моня- 22.Губін- 88.Ворошіло, 16.Караваев- 7.Шумаков, 94.Бутузов- 40.Коскіранта- 28.Лемтюгов.

Донбас: 49.Лейтон. 27.Коларж- 77.Пігановіч, 92.Лайне- 26.Федотенко- 15.Віртанен, 5.Уілсон- 37.Подхрадскі, 63.Дадонов- 14.Недорост- 28.Якуценя, 7.Бартуліс- 51.Разін, 22. Кашпар- 16.Робітайл- 19.Кііскінен, 67.Щегольков- 44.Варламов- 88.Торянік, 4.Сільніцкій.

Як і в попередньому поєдинку, донеччанам знову вдалося відкрити рахунок. На відміну від Новокузнецька, де підопічні Андрія Назарова забили на 6-й хвилині матчу, в сусідньому Новосибірську це вдалося зробити вже 2-й хвилині. Кандидат до збірної України Сергій Гайдученко, який зайняв місце у воротах Сибіру з перших хвилин матчу, не зміг відбити кидок Петера Подхрадскі по центру метрів з чотирьох. Побувавши у воротах сибіряків, шайба повернулася туди через 9 хвилин після кидка капітана ХК Донбас Руслана Федотенка. Ледве господарі майданчика почали приходити в себе, як Ренді Робітайл чудовим по виконанню прийомом втретє вразив ворота суперників, підправив шайбу на льоту. Міко Коскінен, який змінив Гайдученко у воротах, через пару хвилин, виручив Сибір від кидка в упор. Донеччани домінували, перекидали опонентів майже в два рази (11:6).

Домігшись значної переваги в рахунку, у другому періоді гості помітно скинули оберти, не реалізувавши, до того ж, чисельну перевагу після видалення Ігнатовича. Відчувши це, сибіряки тут же заволоділи ініціативою, й Енлунд зміг сквитати одну шайбу. Цей гол змусив донеччан заграти швидше, але зупинити гравців Сибіру було вже дуже важко. Видалення Ренді Робітайла коштувало підопічним Андрія Назарова ще однієї пропущеної шайби. Відзначився той же Енлунд.

Завдяки різниці в рахунку, третій період вийшов надзвичайно напруженим. Перемогу донеччанам довелося, буквально виривати у суперника, який під оглушливий рев трибун продовжував шукати шляхи до порятунку. В останні півтори хвилини, впевнено зігравши проти шістьох суперників, підопічні Андрія Назарова змогли зберегту хитке, але переможний перевагу.

Дивіться фотогалерею: Кращі спортивні фото 2013

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: КХЛ: Донбас втримав виїзну перемогу над Сибирью

За матеріалами: ХК Донбасс