КХЛ: Донбас поступається Торпедо в серії буллітів

227
Донбасс уступил Торпедо

У п'ятницю, 27 грудня, Донбас не зміг вдома повторно обіграти Торпедо.

Донбас (Донецьк) - Торпедо (Нижній Новгород) - 2:3 Б (1:0, 0:2, 1:0, 0:0, 0:1)

Шайби: 1:0. Віртанен (Лайне, Уїлсон) - 14:55 -бол., 1:1. Галузін (Кулемін) - 22:47, 1:2. Галузін (Кулемін) - 26:10, 2:2. Кагарлицький (Кашпар) - 47:28 -бол.

Донбас: 49.Лейтон . 27.Коларж - 77.Пігановіч, 92.Лайне - 26.Федотенко - 15.Віртанен, 5.Уїлсон - 37.Подхрадскі, 63.Дадонов - 14.Недорост - 28.Якуценя, 7.Бартуліс - 51.Разін, 11. Кагарлицький - 16.Робітайл - 22.Кашпар, 19.Кіїскінен - 44.Варламов - 45.Захаров, 4.Сільницький.

Торпедо: 31.Коваль. 57.Бернацький - 11.Хієтанен , 23.Салмінен - 26.Іммонен - 16.Паршін, 7.Валентенко - 22.Лукін, 8.Вольський - 24.Потапов - 9.Спірідонов, 28.Денісов - 4.Григор'є , 62. Краснослободцев - 10.Галузін - 95.Кулемін, 81.Бєлохвосіков - 69.Твердохлєбов, 17.Жарков - 15.Бадюков - 74.Сентюрін.

Переможний буліт - Вольський.

Повернення на лід Дмитра Кагарлицького, який отримав важку травму ще у вересневому матчі з московським ЦСКА, стало головною новиною напередодні поєдинку з Торпедо. Таке поповнення у грі з суперником, поєдинки з яким завжди проходять у впертій боротьбі, було як не можна до речі. Третя ланка ХК "Донбас", яка загралася з колишньою гостротою, внесла свій внесок у солідну перевагу господарів майданчика під час першої двадцятихвилинки, що завершилася з триразовою перевагою донеччан у кидках у створ воріт (15:5). Один із них досяг мети. Віртанен з близької відстані реалізував чисельну перевагу.

Стартові хвилини другого періоду полегшення воротареві Торпедо Ковалю не принесли. Саме цей факт змусив наставника гостей Петеріса Скудра взяти тайм-аут, який, по суті, все і змінив. Через хвилину з невеликим Галузін зміг зрівняти рахунок, а ще через три з половиною хвилини - вивести "автозаводців" вперед. При цьому майданчик по черзі покинули травмовані Клей Уїлсон і Петтері Віртанен, змусивши головного тренера ХК Донбас Андрія Назарова робити перестановки в ланках. Тепер вже донеччанам довелося докладати максимум зусиль, щоб переламати перебіг поєдинку і шанси для взяття воріт у господарів майданчика безсумнівно були. Не вистачало лише останнього точного кидка.

Віртанен, що отримав медичну допомогу, з'явився у третьому періоді, повернувши першій ланці атаки первинний вигляд, але вирівняти становище вдалося не стартовій п'ятірці. Горів бажанням відзначити своє повернення Дмитро Кагарлицький, зміг "насолити" суперникам після видалення автора дубля у ворота донеччан. Таким чином, рахунок у матчі знову став рівним. Двійки на інформаційному кубі льодової Арени в Донецьку завмерли аж до закінчення овертайму. У другому матчі поспіль глядачі в "Дружбі" стали свідками буллітів. У затяжній серії більш вдалим були гравці з Нижнього Новгорода.

Гравці матчу: Кагарлицький - Галузін.

Дивіться фотогалерею: Найкращі спортивні фото 2013

За матеріалами: ХК Донбасс

За матеріалами: ХК Донбасс