Донбас розпочинає Суперфінал Континентального кубка з перемоги над чемпіоном Норвегії

Sport bigmir,  10 січня 2014, 22:25
0
313

У п'ятницю, 10 січня, ХК Донбас у серії буллітів здолав чемпіона Норвегії у стартовому матчі Суперфіналу Континентального кубка.

Донбас (Україна) - Ставангер (Норвегія) - 3:2 Б (0:1, 1:0, 1:1, 0:0, 1:0)

Шайби: 0:1. Лойкас - 19:36, 1:1. Коларж (Пігановіч) - 37:05, 2:1. Дадонов (Якуценя, Подхрадскі) - 48:43, 2:2. Крістіансен (Девіс) - 57:12

Переможний буліт - Недорост

Донбас: 49.Лейтон. 27.Коларж - 77.Пігановіч, 92.Лайне - 26. Федотенко - 15.Віртанен, 5.Уїлсон - 37.Подхрадскі, 63.Дадонов - 14.Недорост - 28.Якуценя, 7.Бартуліс - 51.Разін, 11.Кагарлицький - 16.Робітайл - 22.Кашпар, 24.Благой - 89.Петрухно, 88.Торянік - 44.Варламов - 19.Кіїскінен.

Ставангер: 30.Сміт . 5.Шаус - 20.Девіс, 10.Даль - Андерсен - 26.Страндфельд - 31.Лоїкас, 39.Сольдберг - 41.Свеум, 46.Кіссель - 83.Даус - 91.Крістіансен, 3.Ерхардт - 12.Мостю, 13.Нагель - 29.Хойгард - 61.Халлем, 57.Роксет - 8.Треттенес, 16.Росте Фоссен - 48.Бойсверт - 71.Лоренцен

Булліти: Даль - Андерсен - гол, Дадонов - гол, Лоренцен - гол, Кашпар - мимо, Страндфельд - воротар, Якуценя - гол, Недорост - гол, Даль - Андерсен - мимо

Мінська Юність (2:1), жлобінський Металург (1:0), норвезький Ставангер ... Донбас традиційно важкувато вкотився у турнір під назвою Континентальний Кубок ІІХФ, другий рік поспіль переключившись на нього після чемпіонату КХЛ - турніру з іншим статусом, рівнем суперників і організацією. Проте, донеччани знову стартували перемогою ... Всупереч очікуванням, норвежці виявилися міцним непоступливим горішком, який підопічним Андрія Назарова все ж вдалося розкусити.

При 17-ти кидках у створ воріт воротам норвежців, донеччани в першому періоді так і не змогли вразити ворота суперників, хоча, в одному з моментів, здавалося, що шайба побувала за спиною воротаря біло-чорних. Ставангер відкрив рахунок на останніх секундах періоду, скориставшись секундною розслабленням оборони донеччан, гравці якої не підстрахували Майкла Лейтона. Воротар Донбасу на секунду випустив шайбу з огляду і вона опинилася в сітці.

Другий період підопічні Андрія Назарова провели помітно зібраніше і Ян Колар зумів зрівняти рахунок, але вийти вперед українському клубу не дозволила впевнена гра воротаря норвежців. Повести в рахунку вдалося лише у третій двадцятихвилинці, завдяки гарній комбінації, яку завершив Дадонов. На жаль, донеччанам не вдалося утримати хитку перевагу. Крістіансен кидком від синьої лінії перевів гру в овертайм, який переможця не виявив. У серії післяматчевих кидків дався взнаки вищий індивідуальний клас гравців Донбасу, а переможну шайбу у ворота Ставангера відправив Вацлав Недорост.

У суботу, 11 січня, Донбас проведе другий матч Суперфіналу. Суперником підопічних Андрія Назарова стане італійський Асіаго. Початок матчу о 17:30 за київським часом.

Нагадаємо, що минулого року Донбас вперше в історії українського хокею виграв Континентальний кубок.

Дивіться фотогалерею: Найкращі спортивні фото 2013

За матеріалами: ХК Донбасс

За матеріалами: ХК Донбасс