Донбас розгромив італійців у суперфіналі Континентального кубка

Sport bigmir,  11 січня 2014, 22:00
0
401
ХК Донбас обіграв Асіаго з рахунком 5:1

Донецький Донбас здобув другу перемогу поспіль у суперфіналі Континентального кубка, обігравши італійський Асіаго з рахунком 5:1.

Результат матчу був вирішений уже в першому періоді, коли Донбас відправив у ворота суперника три шайби.

За дев'ять хвилин до фінальної сирени Євген Дадонов відправив четверту шайбу у ворота суперника.

Через 36 секунд Асіаго один гол відіграв, але в час, що залишився, Руслан Федотенко вп'яте вразив ворота італійців, встановивши остаточний рахунок у матчі.

Зазначимо, що Донбас очолює турнірну таблицю після двох турів, набравши п'ять очок. 12 січня підопічні Андрія Назарова повинні зіграти з господарями льоду - Руаном.

Асіаго (Італія) - Донбас (Донецьк) - 1:5 (0:3, 0:0, 1:2)

За матеріалами: Чемпионат.com