Історичний успіх: Донбас оформив вихід у півфінал конференції

Sport bigmir,  17 березня 2014, 23:10
0
430
Донбас обіграв ризьке Динамо у вирішальному матчі

У понеділок, 17 березня, підопічні Андрія Назарова в сьомому матчі здолали ризьке Динамо, здобувши перемогу в серії - 4:3, і вийшли в півфінал Західної конференції.

Донбас (Донецьк) - Динамо (Рига) - 3:1 (2:1, 0:0, 1:0)

Шайби: 1:0. Дадонов (Федотенко, Якуценя) - 04:00 -біл., 2:0. Лайне (Вілсон) - 6:17, 2:1. Мейя (Бічевскіс) - 16:31, 3:1. Дадонов (Федотенко, Якуценя) - 46:25

Донбас: 50.Лацо, 27.Коларж - 77.Пігановіч, 92.Лайне - 15.Віртанен - 19.Кііскінен, 37.Подхрадскі - 5.Вілсон, 63.Дадонов - 26.Федотенко - 28.Якуценя, 7.Бартуліс - 51.Разін, 11.Кагарліцкій - 16.Робітайл - 22.Кашпар, 88.Торянік - 44.Варламов - 45.Захаров, 4.Сільніцкій.

Динамо Рига: 36.Седлачек, 8.Озоліньш - 16.Редліхс Є., 90.Дарзіньш - 38.Щехура - 71.Букартс, 80.Пуяц - 33.Робінсон, 81.Хосса - 25.Джеріньш - 17.Ніжівійс, 9 . Редліхс К. - 11.Сотніекс - 47.Ціпуліс - 96.Бічевскіс - 87.Мейя, 83.Сарканіс - 7.Беговс - 77.Хашчак, 27.Порейс.

Фол Бічевскіс на 3-й хвилині зустрічі зіграв донеччанам на руку. Підопічні Андрія Назарова, що почали матч на високих швидкостях, скористалися чотирихвилиним видаленням у складі суперника, причому, можна сказати, скористалися двічі. Після виходу "штрафника" на майданчик, номінальні господарі продовжували тримати суперника в його зоні, поки Теему Лайне вдруге не відправив шайбу за спину Седлачеку. Ближче до кінця двадцятихвилинки рижанам вдалося вирівняти гру, хоча це відбулося, швидше, з причини більш розважливих дій донеччан, які дещо скоротили кількість і частоту набігів на ворота латишів. Зіграти в запропонованому високому темпі весь матч (тим більше сьомий за рахунком) було фізично неможливо. Свій шанс динамівці все ж знайшли. На 17-й хвилині, коли Мейя відправив шайбу під поперечину воріт Яна Лацо.

Другу двадцятихвилинку можна охрестити трудовою, адже, напевно, велику частину залишків сил, команди витратили саме в ці хвилини зустрічі. Вилучення Руслана Федотенка та Лукаша Кашпаров трохи розв'язували рижанам руки, адже в середині майданчика опір з боку червоно-чорних ставав слабкіший, але й того опору, що рижани отримували біля воріт Яна Лацо, виявлялося достатньо, щоб латиші якомога рідше мали моменти для взяття воріт. Седлачек також не залишився без роботи, виручивши свою команду в рядку моментів початку і кінцівки періоду.

Проявивши свої найкращі бійцівські якості, донеччани не тільки вистояли в складні хвилини і в нерівних складах, але й змогли розвинути успіх. Руслан Федотенко, Максим Якуценя та Євген Дадонов в середині третього періоду розіграли комбінацію до кидка у незахищений кут воріт, поставивши суперника на межу поразки. Ще кілька хвилин і вона стала очевидною. Надавши підопічним Андрія Назарова божевільний опір протягом всієї серії, рижани були змушені поступитися, пропустивши Донбас у півфінал Західної конференції.

На цій стадії Донбас зіграє проти чеського Льова.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Історичний успіх: Донбас оформив вихід у півфінал конференції

За матеріалами: ХК Донбасс/hcdonbass.com/