КХЛ: Донбас невдало стартує в півфіналі Конференції

Sport bigmir,  20 березня 2014, 23:57
0
279
Донбас поступається празькому Льву

ХК Донбас поступився празькому Льву у першому матчі півфінальної серії плей-оф Західної конференції.

Півфінал Західної конференції. Матч № 1.

Лев (Прага) - Донбас (Донецьк) - 5:2 (1:0, 4:0, 0:2)

Шайби: 1:0. Азеведо (Секач) - 14:20 , 2:0. Матаї (Ріддервалль) - 23:04, 3:0. Новотни (Азеведо, Улльстрем) - 23:49, 4:0. Врана (Ржепік, Граньяні) - 27:27, 5:0. Закріссон (Капанен, Ржепік) - 37:13, 5:1. Захаров - 48:32, 5:2. Кагарлицький (Захаров, Коларж) - 58:14.

Лев: 35. Веханен. 55.Шевц - 7.Мяєнпя, 42.Улльстрем - 12.Новотни - 15.Азеведо, 74.Ойстрік - 63.Немец, 64.Секач - 20.Врана - 67.Тернберг, 5.Граньяні - 24.О'Бірн, 19.Закріссон - 39.Капанен - 26.Репік, 22.Ріддервалль - 62.Цінгел - 95.Матві , 87.Накладал, 16.Бірнер.

Донбас: 50.Лацо, 27.Коларж - 77.Піганович, 92.Лайне - 15.Віртанен - 19.Кіїскінен, 37.Подхрадські - 5.Уілсон , 63.Дадонов – 26.Федотенко - 28.Якуценя, 7. Бартуліс - 51.Разін, 11.Кагарлицький - 44.Варламов - 22.Кашпар, 88.Торянік - 34.Белухін - 45.Захаров, 4.Сільницький.

Вперше в історії виступів хокейного клубу Донбас у Континентальній хокейній лізі гімн України у виїзному матчі був виконаний наживо. Чеський співак відкрив півфінальну серію Західної конференції між Левом і Донбасом професійним соло, яке заслужило оплески. Незважаючи на хокейні традиції трибуни чотирнадцятитисячної Тіпспорт Арени, які не побачили аншлагу, не побачили і шайбу, яка нібито побувала у воротах донеччан на 14-й хвилині зустрічі. Її після відеоперегляду угледів суддя "відеогола", але всі повтори трансляції матчу переконували лише в тому, що шайба, попавши в штангу, вилетіла в майданчик. Судді матчу, погодившись з "невидимим" глядачам колегою, вивели пражан вперед. Підопічні Андрія Назарова пішли на перерву, поступаючись у рахунку.

Другий період донеччани провели невдало, пропустивши чотири рази. Після другої шайби у періоді і третьої в матчі, Ян Лацо поступився місцем в рамці Майклу Лейтону, але і канадець через чотири хвилини був змушений діставати шайбу з сітки своїх воріт. Як і в попередніх випадках, чехи забивали з п'ятака перед воротами Донбасу. Найкращий шанс для того, щоб розпечатати ворота був у Петтері Віртанена. Фінське тріо розіграло атаку до передачі на штангу, але замикаючий влучити по шайбі не зміг. Під завісу другої двадцятихвилинки пражани відзначилися ще раз, переглянутий же момент після атаки донеччан сумнівів у суддів не викликав. Взяття воріт Лева за 40 хвилин зустрічі, на жаль, не відбулося.

Це в середині третього періоду вдалося зробити 20-річному Віктору Захарову, який відзначився в плей-оф КХЛ вперше. У третьому періоді четверта п'ятірка ХК Донбас отримала максимум можливого ігрового часу і зі своїм завданням впоралася, забивши гол і давши перепочинок першим ланкам команди. Трохи пізніше Захарову вдалося набрати бал за результативність в моменті, коли відзначився Дмитро Кагарлицький.

За матеріалами: ХК Донбасс/hcdonbass.com/