КХЛ: Донбас програв і дозволив супернику вийти вперед у серії

Sport bigmir,  23 березня 2014, 22:17
0
247
Донбас програв матч Леву

У неділю, 23 березня, ХК Донбас не зміг виграти другий овертайм поспіль, дозволивши суперникам вийти вперед у серії.

Півфінал Західної конференції. Матч №3. Братислава.

Донбас (Донецьк) - Лев (Прага) - 2:3 ОТ (1:0, 1:2, 0:0, 0:1)

Шайби: 1:0. Дадонов (Уїлсон, Подхрадскі) - 11:36 -біл., 1:1. Капанен (ОБірн, Бірнер) - 27:17, 2:1. Бєлухін (Дадонов) - 28:07, 2:2. Врана (Тернберг) - 38:58 -мен ., 2:3. Ржепік - 73:28.

Донбас: 49.Лейтон . 27.Коларж - 46.Конев, 92.Лайне - 15.Віртанен - 19.Кііскінен. 5.Уілсон - 37.Подхрадскі, 63.Дадонов - 26.Федотенко - 28.Якуценя. 7.Бартуліс - 51.Разін, 11.Кагарліцкій - 44.Варламов - 22.Кашпар. 88.Торянік - 34.Белухін - 45.Захаров. 4.Сільніцкій.

Лев: 36.Енгрен. 87.Накладал - 7.Мяенпя, 19.Закріссон - 12.Новотни - 15.Азеведо. 74.Ойстрік - 63.Немец, 64.Секач - 20.Врана - 67.Тернберг. 5.Граньяні - 24.ОБірн, 16.Бірнер - 39.Капанен - 26.Репік. 18.Кубалік - 62.Цінгел - 95.Матаі. 66.Мікуш, 90.Пацовскі.

Рахунок серії - 1:2.

Пам'ятаючи про події першого поєдинку серії, пражани спробували жорстким тиском зруйнувати оборону донеччан і постаратися забити швидкий гол, але підопічні Андрія Назарова до такого повороту подій виявилися готові. "Перетерпівши" складні хвилини періоду, гравці українського клубу не упустили свого шансу. Євген Дадонов відмінно зіграв на п'ятаку перед воротами Лева, завершивши комбінацію партнерів по команді в більшості.

• Донбас у виснажливому матчі з рекордом перемагає Лев

Стартові хвилини другого періоду відбулися біля воріт чехів. Донеччани досить довго розігрували комбінації, але нічого гольового з цього не вийшло. Ледве відсунувши гру від своєї зони, номінальні гості змогли зрівняти рахунок. На добиванні вдало зіграв Капанен. Проте менш, ніж через хвилину воротар пражан діставав другу шайбу з сітки своїх воріт. Євген Дадонов точною передачею знайшов Євгена Белухіна, який викотившись до воріт, переграв воротаря "Лева". Ближче до кінця періоду, отримавши чисельну перевагу після видалення Сікача, донеччани обрізалися в зоні суперника, отримавши швидку контратаку. Врана, вдало вибравши позицію, добив шайбу у ворота Донбасу. Таким чином вдруге у поєдинку чехи зрівняли шанси, на цей раз в ситуації, в якому ледь не пропустили.

У третьому періоді команди діяли набагато акуратніше, намагаючись, в першу чергу, не пропустити, звідки і достаток силової боротьби, що призвів до низки вилучень. Залишившись в чисельній меншості, підопічні Андрія Назарова могли зрівняти рахунок, але два захисники Сергій Варламов і Лукаш Кашпар не скористалися чудовим шансом. Досить небезпечно діяли і пражани, але Майкл Лейтон діяв безпомилково. Відігравши покладені 60 хвилин, суперники переможця так і не виявили. У другому матчі поспіль гра перекочувала в овертайм.

• Донбас звинуватив КХЛ в необ'єктивності і окозамилюванні

На перших хвилинах екстратайму відмінний шанс завершити матч мав Руслан Федотенко, але капітан донеччан взяв гру на себе, не зумівши вразити ворота Енгра. Не привели до взяття воріт і дві хвилини чисельної переваги червоно-чорних . У середині четвертого періоду Ян Колар отримав аналогічне видалення, яким трохи раніше був "нагороджений" Ржепік, і за викид шайби відправився на лавку штрафників. Лише майстерність Майкла Лейтона і самовідданість захисників Донбасу не дозволили чехам скористатися цим шансом. До слова, саме Ржепік, відбувши ще одне вилучення, яке донеччани суперникам "пробачили", вискочивши на площадку потужним кидком відправив шайбу у ворота українського клубу, встановивши остаточний рахунок.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: КХЛ: Донбас програв і дозволив супернику вийти вперед у серії

За матеріалами: ХК Донбасс/hcdonbass.com/