Росія здобула четверту перемогу на чемпіонаті світу з хокею

Sport bigmir,  15 травня 2014, 09:36
0
306
Збірна Росії поки що найсильніша на чемпіонаті світу з хокею

Підопічні Олега Знарка здобули четверту перемогу поспіль на чемпіонаті світу в Мінську, а збірна Словаччини виграла свій перший матч на ЧС.

Збірна Росії здобула чергову впевнену перемогу на чемпіонаті світу з хокею, який відбувається в Мінську. Цього разу з розгромним рахунком був переможений Казахстан 7:2.

З активним стартом зі швидкою забитою шайбою росіян, як у попередніх матчах, не вийшло. Казахстан непогано вибудував оборонні ряди. У воротах синіх дебютував Олексій Іванов. Протягом гри була помітною перевага росіян, яка таки втілилася в гол, але вже після видалення гравця збірної Казахстану. Овечкін отримав наскрізну передачу з-за воріт, пішов від захисників, але кинути йому не дали. Зате шайба відскочила до Плотнікова, який з двох метрів не промахнувся по порожніх воротах – 1:0. Можна ще відзначити футбольний пас ногою від Тихонова. У Росії було ще багато моментів, але захисники й Іванов впоралися із загрозами біля своїх воріт.

На старті другого періоду казахстанський гравець отримав вилучення. Лише двадцять вісім секунд знадобилося росіянам, щоб реалізувати більшість. Яковлєв отримав передачу від партнера прямо перед чужими воротами і найточнішим кидком відправив шайбу впритул дальньої штанги – 2:0. Перша закинута шайба захисника ярославського Локомотива за всю кар'єру у збірній. Цікавий момент за участю Овечкіна. Капітан збірної Росії підібрав закинуту шайбу і передав її автору дебютного голу на пам'ять.

Через хвилину історія повторилася, знову видалення, знову реалізована більшість у російської команди. Невдало розташувалися в лінію казахстанські гравці, граючи в меншості. Тихонов знайшов за спинами захисників самотнього Заріпова, якому нічого не залишалося, окрім як вразити порожній кут воріт Іванова – 3:0. Четверте очко Заріпова на турнірі, в його активі дві шайби і дві результативні передачі.

На екваторі періоду у ворота збірної Казахстану влетіла четверта шайба. Кулємін перехопив передачу в зоні суперника й ідеальним кидком у ближню дев'ятку вразив ворота Іванова – 4:0.

У кінцівці періоду збірна Казахстану спробувала свої сили в атаці, але крім кількох не надто небезпечних кидків нічого придумати не змогла. А ось росіяни могли розраховувати ще на одне взяття воріт. Після кидка російського хокеїста шайба прошила голкіпера і зупинилася на лінії воріт, потім захисник її виніс, але за мить снаряд знову опинився на лінії впритул до штанги. Арбітри переглянули цей епізод за допомогою відеоповторів і прийняли рішення, що гола не було.

Друга хвилина третього періоду і рахунок стає 5:0 на користь збірної Росії. Тихонов почав атаку в середній зоні, відіграв наліво на Овечкіна, який прострілив уздовж воріт на Плотнікова. Сергій перевів шайбу в район дальньої штанги, звідки Тихонов вражає порожній гол воріт – 5:0. Третє очко в цьому матчі у нападника збірної Росії: дві результативні передачі плюс одна закинута шайба.

Після п'ятої шайби росіяни розслабилися, за що і поплатилися. Спершу на екваторі періоду Паньшин підставив ключку під кидок на п'ятак, Бобровський, закритий своїми захисниками, зреагувати не встиг – 5:1. Через чотири хвилини друга шайба побувала у воротах російської збірної. Овечкін проґавив Спиридонова, який одержував передачу, той переклав шайбу під незручну і відправив її в дальній кут воріт – 5:2.

За дві хвилини до кінця зустрічі Васильченко втретє за гру отримав вилучення, і росіяни втретє покарали. Тихонов промчав по лівому борту і виклав передачу на гак Плотнікову, який із забійної позиції вразив ворота збірної Казахстану – 6:2. Шість секунд до фінальної сирени й знову Іванову доводитися витягати шайбу з власних воріт. Кузнєцов блиснув сольним проходом, викотився на ворота і звідти віддав передачу на п'ятачок, де Бурмістрова ніхто й не подумав накрити – 7:2. Ефектна крапка в матчі від збірної Росії.

Росія – Казахстан 7:2 (1:0, 3:0, 3:2)

Шайби: 14:24 Плотніков (Тихонов, Овечкін – більш.) – 1:0 , 22:07 Яковлєв (Заріпов, Бєлов – більш.) – 2:0, 23:26 Заріпов (Тихонов, Плотніков) – 3:0, 31:14 Кулємін – 4:0, 41:05 Тихонов (Плотніков, Овечкін) – 5:0, 49:31 Паньшин (Даллмен, Антропов) – 5:1, 53:33 Спиридонов (Блохін, Іванов) – 5:2, 59:17 Плотніков (Тихонов – більш.) – 6:2, 59:54 Бурмістров (Кузнєцов) – 7:2

Воротарі: Бобровський – Іванов

Кидки: 45 – 18

Штраф: 4 – 12

Росія: Бобровський (Худобін); Денисов, Кутузов, Яковлєв, Чудінов, Бєлов, Медведєв; Овечкін, Тихонов, Плотніков, Заріпов, Калінін, Кулємін, Анісімов, Широков, Дадонов, Бурмістров, Кузнєцов.

Казахстан: Іванов (Єремєєв); Савченко, Литвиненко, Семенов, Васильченко, Даллмен, Казанцев, Блохін, Лакіза; Жайлауов, Гаврилін, Уппер, Старченко, Паньшин, Краснослободцев, Антропов, Пушкарьов, Спиридонов, Романов, Римарев, Поліщук.

В інших матчах дня відзначимо першу перемогу збірної Словаччини на чемпіонаті світу, а також непросту перемогу Швейцарії над Німеччиною.

Росія – Казахстан – 7:2

Ця сама новина на Спорт bigmir)net: Росія здобула чергову велику перемогу на чемпіонаті світу з хокею

За матеріалами: iSport.ua