ЧС U-20. Україна б'є Японію і зміцнюється на другому місці

503
ЧС U-20. Україна б є Японію і зміцнюється на другому місці
Молодіжна збірна України з хокею закріпилася на другому місці

Молодіжна збірна України здобула третю перемогу поспіль на чемпіонаті світу

Молодіжна збірна України продовжує радувати перемогами. Сьогодні підопічні Ігоря Чібірьова впевнено розібралися з Японією, якій життєво важливо було зачепитися за першу перемогу на чемпіонаті, адже в останньому турі вона гратиме з господарями турніру - Угорщиною.

Тренерський штаб збірної України вніс корективи в ланки атаки. Євген Тимченко, який відзначився у вчорашньому матчі з Угорщиною дублем, був переведений у першу трійку до Ляльки і Кузьмика замість Павла Найди, якого поставили в четверту ланку.

У першому періоді ні особливих моментів, ні швидкостей глядачі не побачили. Команди не стали форсувати події, і на першу перерву пішли з нулями на табло. І лише в другому періоді глядачі побачили голи. Відбившись у меншості, в тому числі втрьох проти п'ятьох суперників, українці відповіли результативною атакою, яку завершив Сергій Кузьмик. Через пару хвилин Японія відновила статус-кво - шайбу на свій рахунок записав Накаяшікі, але на другу перерву українці пішли, ведучи в рахунку. У Ляльки вийшов хороший кистьовий кидок, з яким не впорався Фурукама - 2:1.

У третьому періоді підопічні Ігоря Чібірьова постаралися максимально заспокоїти гру, що їм вдалося майже ідеально, а швидка контратака у виконанні Євгена Тимченка з подальшим кидком від лівого борту в дальню дев'ятку застала гокіпера японців зненацька - 3:1.

Україна - Японія 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)

Шайби: 30:22 Кузьмик (Костюк, Мережко) - 1:0; 31:51 Накаяшікі (Матсумото, Інуі) - 1:1; 35:49 Лялька (Мережко, Кузьмик) - 2:1; 50:39 Тимченко (Лялька) - 3:1

Воротарі: Захарченко - Фурукава

Кидки: 21 - 33

Вкидання: 24 - 31

Штраф: 10 - 8