Збірна України з хокею втратила перемогу над Угорщиною

Sport bigmir,  24 квітня 2015, 10:10
0
78

Жовто-сині, ведучи в ході матчу в дві шайби, не зуміли набрати хоча б одне очко.

Після проблемного у грі в обороні матчу з Польщею, тренерський штаб збірної України повністю змінив пари захисту і вніс корективи в третю трійку атаки. Рябенка з першої пари оборони понизили в четверту, а першу пару сформували Кугут і Побєдоносцев. У другу до Алексюка опустився Наваренко, а Скрипець зайняв місце в третій п'ятірці. Ветеран нападаючий Сергій Варламов зовсім не переодягався на поєдинок, а Владислав Гаврик разом із Сергієм Кузьмиком (центр ланки) перейшли трійку атаки до Німенка, яка з другою стала третьою.

Втім, глобально на грі збірної ці перестановки не позначилися. Жовто-сині продовжували дотримуватися оборонної тактики, хоча інших варіантів і не було - Угорщина почала також активно, як у вчорашній грі з Італією. До честі Едуарда Захарченка, він знову був надійний на останньому рубежі, витримавши за період 15 кидків по своїх воротах. Причому в першій половині періоду статистика кидків була зовсім гнітючою для України - 1:11 на користь угорців.

Після перерви гра стала набагато активнішою, а найголовніше - Угорщина в кінці першого і на початку другого періодів двічі віддалялася, що допомогло нашій команді повести в рахунку. Міхнов пролетів по лівому бортику, віддав поперечну передачу Благому, і той нехай не зовсім вдало кинув, але головне, що шайба зайшла у сітку - 1:0. Більше того, через деякий час вже в рівних складах Міхнов передачею з-за воріт знову знайшов Благого, але в цей раз Роман не влучив у порожні ворота.

Угорщина досить швидко відійшла від пропущеної шайби, обрушивши град атак на ворота Захарченка. Меткалф від синьої лінії зарядив у поперечину, а Сарауер кидком з лівого кола вкидання перевірив на міцність штангу воріт України. Не забиваєш ти - забивають тобі. Мартон Ваш помилився в своїй зоні, віддавши передачу Благому, який переадресував її Міхнову, а завершив комбінацію Гніденко кидком у порожні ворота - 2:0!

На жаль, втримати перевагу у дві шайби до перерви не вдалося. Угорські канадці добилися свого. Бенхем вистрілив від синьої, Захарченка дезорієнтував рикошет, а Наваренко проспав на п'ятачку Сарауера, який просто добив шайбу в порожній кут - 2:1. Проте, будь трішки майстровитішим Благий, рахунок міг знову стати більшим. На жаль, Роман не реалізував чистий вихід один в один з Райн після чергового провалу в обороні Угорщини.

Старт третього періоду приніс два непотрібних видалення - спочатку Благий, а потім Наваренко отримали по дві хвилини, залишивши команду відбиватися втрьох проти п'ятірки угорців. І якщо видалення Благого вдалося «вбити», то вчотирьох Кугут не встиг закрити Когера, який розстріляв дальню дев'ятку з гострого кута - 2:2. Через п'ять хвилин Угорщина провела швидку контратаку, скориставшись бардаком в обороні жовто-синіх, і Сарауер з п'ятачка вперше вивів свою команду вперед. Майже відразу Україна отримала можливість розіграти більшість. Побєдоносцев вистрілив від синьої - Гніденко підправив, але шайба була скасована після перегляду відео - гра високо піднятою ключкою.

Добив підопічних Годинюка Шофрон, який утік в меншості в контратаці і кинув з-під захисника - Захарченко пустив шайбу під рукою - 2:4. Цей гол став вже другим на турнірі, який наша команда пропускає, маючи на одного хокеїста на льоду більше.

У суботу Україну чекає битва за виживання з Японією. Підопічних Годинюка може влаштувати лише перемога в основний час.

Україна - Угорщина 2:4 (0: 0, 2: 1, 0: 3)