ЧС з хокею: Білорусь вийшла у чвертьфінал, Канада залишилась непереможеною

0
391
Збірна Білорусі вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу

У чвертьфіналі збірні Канада та Білорусі зіграють між собою.

Збірна Білорусі стала останнім учасником чвертьфіналу чемпіонату світу з хокею, який проходить у Чехії.

У матчі завершального туру білоруська команда обіграла Норвегію за рахунку 3:2. Під час поєдинку білоруси вели за рахунку 3:0, але норвежці змогли відіграти дві шайби. Щоправда, більше забити їм білоруси не дозволили.

Таким чином, збірна Білорусі посідає четверте місце в групі B і виходить до плей-офф. У чвертьфіналі її суперником буде збірна Канада, яка посіла в групі А перше місце.

Норвегія - Білорусь 2:3 (0:1, 1:2, 1:0)

Шайби: 7:29 Калюжний (С. Костіцин, А. Костіцин - більш.) - 0:1; 29:01 Коробов (С. Костіцин, Калюжний - більш.) - 0:2; 32:03 А. Костіцин (Калюжний, Степанов - більш.) - 0:3; 32:20 Торесен (М. Олімб, Холес) - 1:3; 45:13 Норстебо (М. Олімб, Торесен) - 2:3

Воротарі: Хауген - Лаланд

Кидки: 22 - 17

Вкидання: 30 - 34

Штраф: 12 - 8

Самі канадці в останньому турі здобули сьому перемогу в семи поєдинках, закинувши десять шайб у ворота збірної Австрії.

Зустріч пройшла за тотальної переваги канадців, які перекидали суперників утричі - 46 проти 15. Австрійці змогли тільки забити гол престижу на 43 хв. матчу, його автором став захисник Домінік Хайнріх.

Канада - Австрія 10:1 (4:0, 2:0, 4:1)

Шайби: 6:04 Беррі (О'райллі, Жиру) - 1:0; 9:09 Дюшен (Спецца, Маззін) - 2:0; 11:17 Холл (Бернс) - 3:0; 14:10 Екблад (Еберле) - 4:0; 21:58 Спецца (Дюшен, Уїркош) - 5:0; 35:52 Еберле (Бернс) - 6:0; 42:44 Хайнрих (Роттер) - 6:1; 42:53 Маккінон (Маззін) - 7:1; 43:05 Спецца (Шенн, Маззін) - 8:1; 46:08 Шенн (Дюшен) - 9:1; 54:43 Дюшен (Маккінон, Спецца) - 10:1

Воротарі: Сміт - Штаркбаум (43:05 - Светте)

Кидки: 40 - 13

Вкидання: 29 - 13

Штраф: 0 – 4