Збірна України достроково виграла Єврочелендж в Румунії

0
241
Україна - переможниця Єврочеленджа в Румунії

У другому матчі міжнародного турніру українці обіграли збірну Нідерландів.

У другому матчі на Єврохокейчеленджі збірна України здобула вольову перемогу над командою Нідерландів - 3:1.

Перша двадцятихвилинка пройшла на рівних, що позначилося і на табло, і за статистикою кидків. Після того як на початку другого періоду Маки-Квіст використовував більшість, через п'ять хвилин Сергій Бабинець відновив рівновагу.

У третьому періоді Артем Бондарєв вивів жовто-синіх уперед, а Всеволод Толстушко, реалізувавши кількісну більшість, встановив остаточний рахунок.

Нідерланди - Україна 1:3 (0:0, 1:1, 0:2)

Шайби: 23:25 Маки-Квіст (Польман, Турпійн - більш) - 1: 0, 28:48 Бабинець (Савченко) - 1:1, 44:04 Бондарєв (Романенко) - 1:2, 55:23 Толстушко (Петрухно - більш) - 1:3

Таким чином, підопічні Олександра Савицького достроково виграли румунський етап Єврохокейчеленджа.

У неділю українці проведуть заключний поєдинок проти другої команди Румунії, який матиме статус контрольного.