Україна обіграла Румунію у відборі на Олімпіаду-2018

Sport bigmir,  11 лютого 2016, 10:04
0
281

Підопічні Олександра Савицького в Японії розгромили з рахунком 3:0 збірну Румунії.

Збірна України вдало стартувала у кваліфікаційному раунді олімпійського хокейного турніру, який стартував в японському Саппоро.

У своєму стартовому матчі наша команда завдала поразки збірній Румунії з рахунком 3:0.

Українська команда повністю домінувала в перших двох періодах, виконавши 35 кидків по воротах румунів проти 14 у суперника, але довгий час кількість не переростала в якість.

Реалізувати перевагу українцям вдалося на 30-й хв. зусиллями Лугового, а перед останньою перервою Міхнов збільшив перевагу команди.

На третьому відрізку спостерігалася більш рівна гра, але українські хокеїсти зуміли ще раз закинути шайбу у ворота румунів - остаточний рахунок встановив Ісаєнко.

В Японії наша збірна проведе ще два матчі - з Хорватією і Японією. У фінальний раунд відбору на Олімпійські ігри 2018 року вийде переможець групи.

Україна - Румунія - 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)

Шайби: Луговий (Кузьмик, Міхнов), 29:32 (1:0). Міхнов (Бондарев), 38:19 (2:0). Ісаєнко (Гніденко, Кіча), 54:35 (3:0).