Sport bigmir,  14 лютого 2016, 14:33
0
887
Японці здобули перемогу у вирішальному матчі

Поразка від Японії позбавила шансів збірної України з хокею потрапити на зимову Олімпіаду-2018.

Поєдинок з Японією був вирішальним у питанні першого місця в групі. Зустріч проходила під великою напругою, оскільки результат був наріжним каменем. Два періоди команди не забивали зовсім, а ось у третьому періоді все було вирішено.

Шайби Такагі та Обари зробили рахунок 2:0, ну а збірна України відповіла на це однією шайбою у виконанні Петранговського. Фінальна сирена змушена була зафіксувати поразку збірної України і втрату шансів на потрапляння на Олімпіаду-2018.

Україна - Японія - 1:2 (0:0, 0:0, 1:2)

Україна: Захарченко (Шевчук) - Толстушко, Петрухно, Захаров (К), Карпенко, Бабинець - Ісаєнко, Романенко (А), Кіча, Петранговський, Гніденко - Андрейків, Побєдоносцев, Міхнов, Благой, Бондарєв (А) - Алексюк, Таран, Луговий, Бойков, Кузьмик.

Шайби: 0: 1 - Такагі (Осава, Ямашита) - 46:19, 0: 2 - Обара (Уено - бол.) - 50:32, 1: 2 - Петранговський (Гніденко) - 54:36.