Казахстан сенсаційно обіграв Швейцарію на чемпіонаті світу з хокею

0
195
Збірна Казахстану здобула перемогу над Швейцарією

Збірна Казахстану здобула сенсаційну перемогу над Швейцарією - за буллітами.

У суботу, 7 травня, відбувся черговий матч на чемпіонаті світу з хокею. Збірна Швейцарії сенсаційно програла команді Казахстану, яку ще до старту турніру багато хто записував у аутсайдери.

Початок поєдинку був за швейцарцями, які у першому періоді зуміли відзначитися однією закинутою шайбою. Але вже в другому періоді Костянтин Пушкарьов потужним ударом від синьої лінії зрівняв рахунок у матчі. А в третьому періоді казахи взагалі вийшли вперед, коли більшість реалізував форвард Роман Старченко.

Швейцарці дуже старалися врятувати матч, потрапляли в ліву штангу, в праву штангу, в поперечину. І нарешті зрівняли рахунок, коли Максим Худяков був видалений за підніжку, а Денис Холленштайн розіграв зайвого гравця - 2:2.

В овертаймі жодна з команд не зуміла відзначитися, і доля переможця вирішувалася в серії буллітів, де точнішими виявилися казахи.

Швейцарія - Казахстан 2:3 Б (1:0, 0:1, 1:1, 0:0, 0:1)

Шайби: 14:56 Вальзер (Діас, Андрігетто) - 1:0, 30:57 Савченко (менш.) - 1:1, 50:30 Старченко (Римарев - більш.) - 1:2, 52:01 Холленштайн (дю Буа, Амбюль - більш.) - 2:2