Збірна Росії здобула першу перемогу на Чемпіонаті світу з хокею

0
377
Казахстан поступається Росії

Результативний матч із Казахстаном закінчився перемогою збірної Росії.

Перший період відразу подарував глядачам велику кількість шайб. Росіяни відкрили рахунок першими, однак на пропущену шайбу збірна Казахстану відповіла двома забитими у виконанні Бойда і Старченка. Однак росіяни не тільки швидко зрівняли рахунок, а й відразу вийшли вперед. На перерву команди пішли за однакової кількості - 3:3.

Другий період пройшов у спокійному темпі - Росія забила одну шайбу і вийшла вперед. Таким чином, до фінального відрізку інтрига в матчі була актуальна. Казахстан зрівняв рахунок на початку третього періоду, проте збірна Росії відповіла двома шайбами ​​і завоювала перемогу.

Казахстан - Росія 4:6 (3:3, 0:1, 1:2)

Шайби: Бойд, 8:04, Старченко, 9:02, Румар, 19:46, Семенов, 41:00 - Дадонов, 6:43, Любимов, 9:21, 48:38, Мозякін, 11:11, Бєлов, 38:02, 43:57