ЧС з хокею: Фінляндія без проблем впоралася з Німеччиною

0
59
Збірна Фінляндії обіграла Німеччину

На одну шайбу збірної Німеччини збірна Фінляндії відповіла п'ятьма.

Фінляндія підтверджує статус одного з претендентів на чемпіонство, продовжуючи набирати обов'язкові очки.

У грі з Німеччиною вже в першому періоді фіни двічі покарали німців за видалення. В обох шайбах взяв участь фін Патрік Лайне. Слідом за Лайне своє слово сказав Себастьян Ахо, який відзначився в середині другого періоду. Потім за дві хвилини до перерви Ярно Коскіранта довів рахунок до розгромного. І лише наприкінці другого періоду Брукс Мацек у більшості одну шайбу відіграв.

Фінляндія - Німеччина 5:1 (2:0, 2:1, 1:0)

Шайби: 6:22 Лайне (Хієтанен, Йокінен - ​​більш.) - 1:0; 9:08 Комаров (Йокінен, Лайне - більш.) - 2:0; 29:53 Ахо (Гранлунд) - 3:0; 37:50 Коскіранта (Пуйорала, Комаров) - 4:0; 38:42 Мацек (Драйзайтль, Кахун - більш.) - 4:1; 59:57 Лайне (Койву, Гранлунд - більш.) - 5:1

Воротарі: Коскінен - ​​Пільмаєр

Кидки: 22 - 17

Штраф: 12 - 28