ЧС з хокею: Швейцарія в овертаймі вирвала перемогу у Данії

Sport bigmir,  10 травня 2016, 19:03
0
85
Швейцарці вирвали перемогу у данців

Хокеїсти збірної Швейцарії в матчі групового етапу чемпіонату світу зуміли обіграти команду Данії

Сьогодні, 10 травня, в черговому матчі групового етапу чемпіонату світу в Москві збірна Швейцарії в овертаймі здолала команду Данії з рахунком 3: 2.

У першому періоді данцям двічі вдалося покарати суперника за видалення. Спочатку Фредерік Сторм з передач Даніеля Нільсена і Нікласа Йенсена відкритий рахунок, а в кінці періоду Микола Елерс зміцнив перевагу своєї команди.

Другий період закинутих шайб не приніс, а в середині заключного ігрового відрізка захиснику швейцарців Янніку Веберу вдалося скоротити розрив до мінімуму. За дві хвилини до закінчення основного часу Ніно Нідеррайтер з передач Симона Мозера і Рафаеля Діаса зрівняв рахунок.

На останній хвилині овертайму захисник Ерік Блум після виграного вкидання точним кидком приніс своїй команді перемогу.

Швейцарія - Данія - 3: 2 ОТ (0: 2, 0: 0, 2: 0, 1: 0)

0: 1 - Сторм (Нільсен, Йенсен) 7:08 (5x4), 0: 2 - Елерс (Еллер, Хансен) 18:54 (5x4), 1: 2 - Вебер (Мозер, Нідеррайтер) 49:42, 2: 2 - Нідеррайтер (Мозер, Діас) 57:58, 3: 2 - Блум (Амбюль) - 64:08 (4x4).

Воротарі: Берра, Майер - Дам.

Кидки: 42 (16-9-14-3) - 28 (8-9-11-0).

Штраф: 16 (6-8-2-0) - 12 (6-6-0-0).