ЧС із хокею: Норвегія в складному матчі переграла Казахстан

Sport bigmir,  10 травня 2016, 22:39
0
68
Норвегія перемогла Казахстан

Рівна гра між Норвегією і Казахстаном закінчилася перемогою норвезьких хокеїстів.

Початок першого періоду вийшов результативним. У перші 10 хвилин команди обмінялися шайбами, які і залишилися єдиними в першому періоді.

Уже в другому періоді збірні видали ще одну ураганну п'ятихвилинку. На 33-й хвилині норвежці вийшли вперед, потім через дві хвилини казахи зрівняли, а до 38-ї Норвегія знову вийшла вперед завдяки шайбі Матіса Олімба. У заключному періоді норвежці зміцнили лідерство ще однією шайбою і здобули перемогу.

Казахстан - Норвегія 2:4 (1:1, 1:2, 0:1)

Шайби: Дейвс, 7:00, Боченскі, 35:47 - Йоханесса, 3:24, Кен-Андре Олімб, 33:04, Матіс Олімб, 38:17, Зуккареллі, 57:37