ЧС з хокею: Росія відправила десять шайб у ворота Данії

0
179
Збірна Росії забила десять шайб данцям

Збірна Росії здобула велику перемогу на чемпіонаті світу з хокею.

Уже в першому періоді зустрічі було зрозуміло, що збірній Данії доведеться важко в цьому матчі. Рахунок росіяни відкрили швидко, на 3-й хвилині. До кінця першого періоду росіяни мали вже гандикап в три шайби, що, по суті, визначало подальший хід зустрічі.

Другий період до певного моменту данцям вдавався - вони відіграли одну шайбу. Але незабаром збірна Росії видала потужний відрізок, відвантаживши 4 шайби за 7 хвилин. Перевага в шість шайб перед заключним періодом не залишала запитань.

Але і кінцівка зустрічі також була за Росією: дві шайби Шипачова і одна від Панаріна встановили підсумковий рахунок 10:1 на користь збірної Росії.

Росія - Данія 10:1 (3:0, 4:1, 3:0)

Шайби: Марченко, 2:38, Чудінов, 12:45 Зайцев, 13:06, Мозякін, 30:43, 33:42, Широков, 33:52, Дадонов, 37:37, Шипачов, 41:50, 44: 38, Панарін, 55:31 - Хансен, 29:56