ЧС з хокею: Казахстан зазнав чергову поразку

Sport bigmir,  16 травня 2016, 22:45
0
127
Данія перемагає Казахстан

Збірна Казахстану продовжує замикати таблицю групи B після поразки з великим рахунком від Данії.

Збірна Данії зуміла підтвердити свій статус фаворита у поєдинку з Казахстаном. Уже в першому періоді у ворота казахів влетіло одразу три шайби, що зумовило подальший хід зустрічі.

На старті другого періоду у Казахстану з'явилася невелика надія на інтригу, але на шайбу Дейвза данці відповіли своїм взяттям воріт. У третьому періоді команди вже не відзначилися, і гра закінчилася розгромною перемогою Данії.

Перемога дала змогу Данії зайняти четверту сходинку, яка дає путівку в плей-офф, тоді як Казахстан продовжує замикати таблицю.

Данія - Казахстан 4:1 (3:0, 1:1, 0:0)

Шайби: Лаурідсен, 8:56, Хансен, 16:46, Йенсен, 17:50, Еглерс, 29:53 - Дейвза, 23:57