ЧС з хокею: Канада без проблем громить шведів

0
142
Канада не помічає Швецію

Канада легко перемагає Швецію і проходить до півфіналу чемпіонату світу.

Канада підтвердила свій статус фаворита у поєдинку зі Швецією. Якщо на початку поєдинку шведи стримували атакуючий натиск канадців, то ближче до перерви не дотримали і пропустили першу шайбу.

Після того, як канадцям вдалося відкрити рахунок, вони почали діяти ще впевненіше в атаці і забили тричі в другому періоді. Таким чином, кінцівка зустрічі вже пройшла без особливої ​​інтриги та канадці спокійно довели матч до переможного кінця. Більш того, в третьому періоді канадці довели перевагу до шести шайб, що дозволяє їм чекати півфіналу у відмінному настрої.

Канада - Швеція 6:0 (1:0, 3:0, 2:0)

Шайби: Шейфель, 18:39, Думбія, 26:05, Маршанд, 32:02, Домі, 32:13, Стоун, 51:05, Брассард, 53:22